Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Milyen gyakran adtok Kubut a...

Milyen gyakran adtok Kubut a 2-3 eves gyereknek?

Figyelt kérdés
2 eves a fiam, odaig van erte. Viszont neki ez a nasi, nalunk nincs turo rudi, dormi, csoki es tarsai.
2017. aug. 2. 00:31
1 2
 1/13 anonim válasza:
55%
Az enyémnek a gyomra nem bírja, mondjuk az enyém sem.
2017. aug. 2. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
53%
Kubut 1 eves kor alatt is kapott viszonylag sokszor. Nem igazan szerette, ellentetben a tobbi gyumolcslevel. Szerintem is borzaszto gejl mű gyomorforgató ize van, hanyingerem van tole miota megkostoltam. Nem ertem, hogy szanhatjak gyerekeknek. En nagy gyumolcsle rajongo vagyok, de bizton allithatom hogy keves ocsmanyabb iz van a kubunal. Meg a 100% os almaleve is mű izu.
2017. aug. 2. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
60%

Érdemileg nem tudok hozzászólni, mert nincsen gyerekem. De én például sosem rajongtam érte, egyik ízéért sem.

Egyedül a Kubu vizet iszom meg a mai napig is, de az csak víz.

2017. aug. 2. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
60%
Ha szeretné és naponta kérné hígítva adnám neki az biztos.
2017. aug. 2. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
1,5 éves gyerekemnek adtam kétszer-háromszor hígítva (elfogyott a teája állatkertben a többi az autóban volt, bevásárlóközpontban), nagyon keveset ivott belőle és vissza is jött neki. Többet nem adok neki. Egyszer kapott VitaTigrist attól semmi baja nem volt.
2017. aug. 2. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Szokott kapni de, nálunk ez a széklet lazító. Ha iszik tuti megoldja a gondját :)

Hígítom így nem annyira tömény ráadásul az üvegjét imádja utcán, játszón abból iszik.

2017. aug. 2. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Ha a gyümölcs pürére gondolsz, azt szokott kapni, de nem Kubut, mert azt nem szereti, dm-ben és rossmannban vannak jobbak. (Félig-meddig bébiételnek számítanak, de jobb, mint ha csokit kap.)

A gyümölcslészerű cukros izét nem szoktam venni neki, ha kér, kap cappyt vagy szívószálasat, 100% gyümölcstartalommal. Nasik közül a túrórudi megy még, a többit nem szoktam. De egyébként ahogy nagyobbak lesznek, látják majd máshol, másnál az édességeket, tuti fogunk még venni mindenféle egészségtelent.

2017. aug. 2. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Ritkán adok neki, de azt is vizezem kb. fele-fele arányban. Szerintem a Kubu nagyon sűrű és nagyon édes. Én szerintem inkább szörp, mint gyümi/zöldség lé.
2017. aug. 2. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Fiam is szeretni, de kb 2 hetente veszünk neki csak. Bár ő kap más nasit (kuko, keksz...). 3 éves kora után vettem neki először.


Szerintem 2-3 naponta adhatsz neki higítva.

2017. aug. 2. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Én nem adok, mert nagyon édes, direkt préselt almalevet iszik a fiam higítva (lányom csak vizet hajlandó), de ők esznek nasit, ha nálatok ez a nasi, és szereti a gyerek, akkor igya.
2017. aug. 2. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!