Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Kislányom most lesz két éves,...

Kislányom most lesz két éves, az egy dolog, hogy eddig egyetlen éjszakát sem aludt végig, de mostanában pontosan hajnali 4-kor felébred, ordít és alig lehet megnyugtatni! Mitől lehet ez?

Figyelt kérdés
Korábban kapott éjszaka tápszert, majd áttértünk az almalére! Akkoriban 3 óránként keltünk éjszaka, de egyből vissza is aludt! Pár hete viszont nem adok neki semmit, egy darabig nem is volt vészes, mert felébredt, de aztán vissza is aludt! Viszont kb két-három hete minden nap 4kor ébred (nem háromnegyed négykor, nem negyed ötkor, pontosan 4kor), vergődik, ordít, ha visszateszem az ágyba, akkor is rugdosódik, forgolódik, van, hogy másfél órán keresztül! Sokáig velem aludt, majd kb két hónapja átvittem a saját szobájába, de van mellette egy matrac nekem, az átszoktatással pedig nem volt gond!
2010. máj. 23. 14:16
 1/2 anonim ***** válasza:
Esetleg valami zaj, vagy fény? (pl. kutyaugatás, autó, nem elég sötét szoba...)
2010. máj. 23. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Kislányom nemsoká két éves lesz és szintén nem alszik éjszaka!Éjszakai járkálások vannak.Volt egy idő nálunk is hogy pont 4-kor kelt mindig.Szerintem ez csak egy rossz szokás volt.Most más időben kel.Nem bírom.Nemsoká jön a kistesó és még nem aludtunk sokat éjszaka!

Ő is ha visszaalszik forgolódik, pedig aludna,mert álmos!

Nem jó ha én mellé fekszem, ő sem akar hozzánk feküdni, nem tudom mit akar.Se tejcsi se tea nem kel.

2010. máj. 23. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!