Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hogy vegyem rá hogy pisiljen...

Hogy vegyem rá hogy pisiljen bele?

Figyelt kérdés
A kislányom ugy nez ki felfazott, meg csak 20 honapos. Egesz ejjel uvoltott hivtam az ugyeletet de mondtak hogy ha felfazas gyanus akkor vizelettel egyutt menjek orvoshoz. Na de most sikerult vizeletgyujtot vennem es a pici eleludt mielott ratettem volna. Sot! Azt sem tudom hogyan kell ratenni. Hogyan vigyek igy vizeletet a dokinak? 9re kellene mennunk.
2017. aug. 4. 07:10
 1/6 anonim ***** válasza:
82%

Nem olyan bonyolult.

Lemosod (betadine vagy octenisept célszerű), megtörlöd és szépen odaragasztod (felül a nyílás), ami lelóg, azt behajtod a popsija alá.

És vársz, lesed. Sokat vársz, lehetőleg feküdjön a hátán (ének, mondóka.. valami ami ott tartja).


Ha esetleg van már bilije, azt is használhatjátok miután alaposan kimostad.


Havonta veszek vizeletet zacskóval 7 hónapos kora a most már majdnem 2 évesemtől.

2017. aug. 4. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
52%
Akkor könnyű, ha hozzá van szokva. Én ráragasztottam a lányomra és bepelenkáztam, de tépte le magáról és üvöltött, vergődött. Szerintem alvás közben ragaszd rá és adj rá pelenkát, így ha mázlid van, mire észreveszi már belepisilt.
2017. aug. 4. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
73%

Lányomnak egy évesen kellett, de abba a zacskóba nem sikerült.

Így én fogtam a kezembe, egy tiszta dobozt tartottam alá, és a fürdőben énekelgettünk, bohóckodtunk csordogáló víz mellett.

2017. aug. 4. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

ha felébredt, beállítod a kédba, lanygos vízbe és nekiálltok jétszani valamit.

poohár legyen a kezedben (nálunk vizeletes pohár mindig van otthon, sosem lehet tundi :))... a gyerekek a kádban általában perceken belül elengedik a pisit.

2017. aug. 4. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen a valaszaitokat. Sajnos nem sikerult zacsiba pisilni mellé ment mind, a doki is ragasztott neki egyett de mire hazaertunk az is leesett. Így levettem a pelust rola hogy majd alá tartom a poharat egy pillanatig fordultam el csak es jott a pisi, de csak egy korty szerintem azzal nem megyunk semmire. Fél kettoig kell leadnom a laborba a vizeletet. Nem tudom mi lesz
2017. aug. 4. 10:59
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Nagy eséllyel az picike is elég lesz amit sikerült felfognod. Próbáld leadni. Ha kevés úgyis szólnak!
2017. aug. 4. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!