Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Elsős kisfiúnak évnyitóra,...

Elsős kisfiúnak évnyitóra, fehér ing fekete gombokkal és gallérral, fekete vászon rövidnadrág, fekete nyakkendő jó lesz?

Figyelt kérdés

Oviban nem kellett ünneplő, ott kis huszáros ruhában ballagtak de azt az ovi adta.

Ezt a ruhát esküvőre kapta, elég drága volt. Vagy vegyek ünneplőt?


2017. aug. 14. 15:26
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
90%

kínai boltban 1400 ft volt (ha jól emlékszem) a rövidujjú fehér vászoning. és szintén valahogy így (2000 ft alatt) volt az élére vasalt fekete hosszúnadrág. az az igazi ünneplős.


én nem adnék rá nem tiszta fehér inget, szerintem nem való. és ugyanúgy nem való a rövidnadrág sem egy évnyitóra. szandál+zoknival gondoltad? vagy hogyan?


enyém is most lesz elsős.

2017. aug. 14. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
77%

Szerintem nagyon elegáns lesz benne a fiad. :)


Én nem vennék másikat a helyedben.

2017. aug. 14. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
58%
szerintem évnyitón nem elegánsnak kell lenni, hanem ünneplőben. a lányok is kisestélyiben/egyberuhában elegánsabbak, mint fehér blúzban és sötét szoknyában, mégsem abban vannak... ez egy évnyitó és nem bál.
2017. aug. 14. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Én a nadrágot lecserélném hosszúra. Az ing nem vészes.
2017. aug. 14. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

Szandált zokniv sosem adok rá :)

Vitorlás cipő volt hozzá fekete.

Csak sajnálom hogy nem hordja hülye voltam annyit kiadni érte:(

2017. aug. 14. 15:44
 6/18 anonim ***** válasza:
84%
AZ inggel nincs baj, de nekem leégne a képemről a bőr, ha rövidnadrágban lenne a gyerekem az évnyitón.
2017. aug. 14. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
82%
Rövidnadrág térdzoknival pedig amúgy igen elegáns klasszikus szerelés kisfiúknak, még ha régimódi is, csak nem sokan adják rájuk. Aki ráadja a rövidnadrágot, az nem térdzokni elegáns cipő kombóban teszi és hát úgy tényleg nem elegáns, max. menőzős. Nekem az ilyenről mindig a kis köcsögnek öltöztetett gyerekek jutnak eszembe, már elnézést. Én is vettem esküvőre ruhát a lányunknak mégse vinném évnyitóra abba, mert köze nincs a fekete szoknya, fehér blúz összeállításhoz. Abból is lehet csinosat divatosat venni, ha valakinek nem fűlik a foga a kínaishoz, de azért tök mást ráadni csak azért, mert hadd hordja már. Hát vigyétek olyan helyre, ahol felveheti, azért nem az évnyitón kell a sok ünneplős gyerek közé divatmajomnak öltöztetni. Meg kell neki is tanulni, hogy bizonyos helykre és alkalmakra bizonyos dolgokat veszünk fel és nem az az elsődleges, hogy divatoljunk.
2017. aug. 14. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Köszönem akkor keresek fekete nadrágot és hozzá fekete bőtcipőt :)
2017. aug. 14. 16:21
 9/18 anonim ***** válasza:
53%

Hosszúnadrág, alap.


Az ing meg sima fehér, nem kell felvágni :D

2017. aug. 14. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
46%

Egy elegans rovidnadrag még elegansabb is, egy hosszúnál :) Én raadnám, szerintem cuki és csini lesz benne :)

Nem veletlenül hord George herceg is mindig rövidnadragot.

[link]

“Nagyon régi angol tradíció, hogy a kisfiúk rövidnadrágot viseljenek – magyarázta. A nadrág (a hosszúnadrág) a nagyobb fiúk és a férfiak viselete. S bár az idők, ha lassan is de változnak, így a középosztályban elfogadott lett a hosszúnadrág viselete, ám a magára valamit is adó arisztokrácia és a királyi család tagjai számára még mindig nem követendő példa. S ez alól még Katalin hercegné sem kivétel.”

2017. aug. 14. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!