Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Kislanyom nemreg szokott ra a...

Kislanyom nemreg szokott ra a bilire, imadja. Eleg surun raul es sokszor keveset pisil bele. Ez normalis, vagy valami fertozes lehet?

Figyelt kérdés

A nemiszervet es a popsijat is vakargatja, nem surun de elofordul.

Nem mondanam, hogy nagyon viszket neki, nem vakarozik agyon.

De a popsijabol belenyul a puncijaba abbol lehet gond?

Nem bagyadt, nincs laza, a vizelet teljesen normalis megis sokszor raul a bilire es keveset urit bele.


2017. aug. 19. 09:43
 1/6 anonim ***** válasza:
57%

Bírom az ilyen kérdéseket.

Se kor, se normális mértékegység.

Mi a kevés, mi a sok?

Mi a túl gyakran?

Hogy lehetne így bármit írni rá.

2017. aug. 19. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
88%
Nem tudom mit imád egy bilin, de ha tényleg imádja, akkor lehet hogy emiatt ül rá gyakran, mert újdonság neki, nem várja ki amíg ténylegesen kell neki ezért pisil keveseket. A fenekében nyúkálni nem értem miért hagyod, természetesen úgy vihet át fertőzést a puncijára, szájába is.
2017. aug. 19. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 piroska és a farkas ***** válasza:
66%
Az én kislányom is kb 20 percenként futott a bilire, mikor végre rájött, h mire is való. És mindig bele is csurrantott egy kicsit. Ez az első hetekben volt így, szerintem teljesen normális, az újdonság öröme. Azóta normalizálódott. A vakargatás, ide- oda nyúlkálás teljesen természetes dolog, feltételezem, h 2-3 éves korú kb a kislányod. Ugyanakkor valóban átvihet a popsijából ezt- azt, ezért arról szerintem le kéne szoktatni, illetve megtanítani neki, h a puncijához csak tiszta kézzel nyúljon. Itt jegyezném meg, h sokaknak csak a wc utáni kézmosás a természetes, holott, főleg, ha előtte idegen helyen mindenfélét összetapogatott, a wc- zés előtti kézmosást is meg kellene tamítanunk a kisgyerekeknek.
2017. aug. 19. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
85%

Elvileg te magad is nő vagy. Szerinted lesz bajod abból, hogyha a székletet a hüvelyedbe törlöd...?

Nem értem, miért nem szólsz rá, még ha "csak úgy" csinálja is, egyrészt kaphat el fertőzést, másrészt ha közösségbe kerül, nagyon hamar ki fogják gúnyolni érte.

2017. aug. 19. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
59%
"De a popsijabol belenyul a puncijaba abbol lehet gond?" - de most komolyan, normális felnőtt ember nem hagy ilyet a gyerekének. Miért engeded? :O
2017. aug. 19. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nemrég vigyàztam egy kisfiúra aki most lett szobatiszta. Fél órànként szaladt a WC re hogy pisilnie kell, nem értettem miért pisil ennyit, aztàn ràjöttem az tetszik neki ha lehúzzuk a WC t és vagy csak keveset pisilt vagy nem is pisilt csak le akarta húzni. Ez szerintem normàlis dolog, az újdonsàg varàzsa. Az én lànyom még pelusos, de pelenkàzàsnàl néha ö is fogdozza a nunijàt, szerintem ezzel sincs gond, ismerkednek a testükkel. Viszont ahogy többen is irtàk az nagyon veszélyes lehet ha a fenekébe túrkàl utàna pedig màshova, erröl le kéne szoktatni!
2017. aug. 21. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!