Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Akinek alsós gyermeke nem...

Akinek alsós gyermeke nem lesz napközis: miért? És egyáltalán lehet ilyet?

Figyelt kérdés
2017. aug. 27. 14:46
1 2 3
 1/25 anonim válasza:
30%
Szia en most megyek 5.be es az alsoba azert nem mentem napkozibe mert semmit nem er csak annyi h beulsz nalunk a tanarok se segiteztek semmi
2017. aug. 27. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
82%
Lehet ilyet, ha délután nincsenek órák. Hogy miért? Például anyuka otthon van a kistesóval.
2017. aug. 27. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim válasza:
0%
Elso vok es bocs e helyesirasi hibakert csak sietek
2017. aug. 27. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
62%
szegény 10 éves, hova kell annyira sietned, hogy írni se tudsz?
2017. aug. 27. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
83%

Lehet, igen. Nálunk az igazgatónak kell írásban jelezni, hogy nem tartunk igényt napközire. Most megy harmadikban a lányom.

Értelme sincs sok, úgyse csinálják meg a leckét. Szerencsére nincs rá szükség, itthon vagyok kistesóval. :)

2017. aug. 27. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
86%

Nem lesz napközis és lehet ilyet.

Amíg haza nem érünk a munkából, addig anyósom lesz a kisfiunkkal. A házit itthon is meg tudja csinálni, illetve tanulni itthon is tud. Meg aztán nem mindegy, hogy egy napköziben van mit tudom én hány gyerekre egy nevelő, míg itthon az egy gyerekünkre minimum ketten, akik tudnak segíteni és csak rá koncentrálunk.

De természetesen, ha nem megy ez a felállás, most kezdi az első osztályt egyébként a kisfiunk, akkor napközis lesz.

2017. aug. 27. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
95%
Én másodikban kivettem a lányom napköziből, mert szültem, itthon voltam, aztán két hónap múlva ő kérte, hogy visszamehessen. Egy csomó közös dologból kimaradt délután, és zavarta, hogy másnap csak áll kukán, miközben a többiek arról beszélgetnek.
2017. aug. 27. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
53%

Érdekes,nálunk kötelező alsóban a napközi,

kivéve,ha a gyerek versenyszerűen sportol.

Egyébként én sem látom értelmét,de a fiam is és a lányom is szeretnek ott lenni,bár

csak a társaság miatt. :D

2017. aug. 27. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:
Na ja, én is a bandázás miatt gondolom, hogy jó lenne.
2017. aug. 27. 16:17
 10/25 anonim ***** válasza:
44%
Nálunk kötelező. 11-ig vannak órák, utána hazajön ebédelni és 4-ig megint tanítás. :)
2017. aug. 27. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!