Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Szerintetek az normális...

Szerintetek az normális dolog, hogy valaki megengedi a kisfiának, hogy minden fürdésnél szándékosan a fürdővízbe pisiljen?

Figyelt kérdés

Tehát nem megy el WC-re előtte, hanem odaáll, belepisil a vízbe, és utána abban fürdik. Évek óta. Anyuka is bent van fürdésnél.


Én nagyon furcsálltam, szerintem ez gusztustalan dolog. Engem erre tanítottak. De nem mondtam ezt az anyukának, se őt, se a gyereket nem akartam megbántani, meg igazából nem is tudom, mi a "helyes". Azért lennék rá kíváncsi, hogy ti erről mit gondoltok? Soha, senkivel nem került még ez szóba, meg élőben, ismerősökkel nem is nagyon szeretném ezt kitárgyalni, azért kérdezem itt, tőletek.



2017. aug. 31. 14:27
 1/10 anonim ***** válasza:
67%

Nálunk tusolás előtt pisil a fiam. De ha a kádban jut eszébe, hogy pisilnie kell, akkor kiveszem. Nem pisil a kádba még tusolás esetén sem.

4,5 éves.


Én sem fürdenék pisis vízben, a fiamat sem fürdetem.

2017. aug. 31. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
72%
Hát nálam nem volt ilyen,2 fiút neveltem fel. Fürdés előtt pisi kaki fogmosás. Nyáron ugye elég koszos egy gyerek,így előtte lemostam a koszt róluk,aztán fürdés. Így ebben a formában ahogy írod,nekem nem tetszik . De mindenki más.
2017. aug. 31. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
47%
ez gusztustalan. 1 éves a fiam tehát még nem szobatiszta, de ahogy látom, hogy belepisilt a vízbe, azonnal kiveszem, és vagy végzett vagy új vizet csinálok neki.
2017. aug. 31. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
81%
Az én 2 évesem nem szobatiszta, de ha bepisil veletlen a kadba, kijön belole es vizcserét kér :) pedig nem tanitgattam még semmire
2017. aug. 31. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
81%
Sok hülye gondolja,hogy a pisi valami elixír :) . Olvass utána a neten,komolyan van aki az arcára keni vagy megissza(fujjjjj). Lehet,az anyuka is ilyen hibbant.
2017. aug. 31. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
60%

1-vel egyáltalán nem értek egyet.

Természtesen nem fürdünk pisis vizben ez alap, de én arra tanítom a gyerekeimet, h a zuhanyzóba pisiljenek fürdés előtt és ne a wc-be.

Hogy miért? Nem lustaságból vagy sporolásból, hanem azért mert egyszerűen fellesleges pocsékolásnak érzem az IVÓVÍZet erre pazarolni.

Külföldi sztároknál volt egy ilyen kezdeményezés még évekkel ezelőtt, valami hasonló volt a mottója: Mindenki vigyen magával egy pisit a zuhanyzóba.

Nekem ez akkor nagyon megtetszett és azóta is alkalmazzuk.

Természtesen rendszeres tisztántartjuk a zuhanyzót.

2017. aug. 31. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
95%

Lányok előnyben, észre se veszed ha belepisilt. :)

Amúgy ha észrevettük, akkor egy gyors tusolás volt utána, de egy egész kád vizet nem cseréltem azért le.

2017. aug. 31. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
80%
Csak azt nem értem, hogy azt írod évek óta ez megy. Tehát te évek óta esténként valakinek a fürdőszobájában állsz, és nézed ahogy a gyerek pisil a kadba ?
2017. aug. 31. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Volt, hogy a saját szememmel láttam, mi történik, de az anyuka elmondásából tudom, hogy ez így van náluk.

2017. aug. 31. 23:38
 10/10 anonim ***** válasza:
64%
Semmi baja nem lesz tőle a gyereknek, ha abba fürdik.
2017. szept. 2. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!