Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hogyan lehetne rávenni arra a...

Hogyan lehetne rávenni arra a kisfiam, hogy pisiljen?

Figyelt kérdés
Most kezdtük az ovit és az oviban nem hajlandó elmenni pisilni.Inkább tartogatja egész nap.Délután amikor jövünk haza,hazafele kezdi el mondogatni,hogy "pisi,pisi!" és abban a pillanatban csurogni is kezd neki.Nem,nem verem meg mert bepisilt és nem is szidtam meg,nincs rajt semmi nyomás,amiért oka lenne bárkitől is félni,szóval nem értem.Nem erőltetnék semmit,de pisilni muszáj...Hogyan lehet rávenni,hogy pisiljen?Otthon nincs ilyen gond,pisil rendesen.

2017. szept. 13. 20:48
 1/3 anonim ***** válasza:
14%
Ez egy érzelmi zsarolás, szegényke abban reménykedik h hamarabb érte mentek ha nem pisil. Pár nap és kinövi.
2017. szept. 13. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
82%
Óvónéni segíthet ezen megfelelő ped. érzékkel.
2017. szept. 13. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Beszélgessetek miért nem pisil?

Kislányomnál is volt ilyen gond, ő csak úgy tud pisilni ha teljesen egyedül van, tehát a mosdóban sincs senki, hiába húzta be a függönyt az oviba. Jeleztem ezt az óvónéninek, azóta figyelnek erre és pisilhet egyedül.

2017. szept. 13. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!