Ez idegi alapú?

Figyelt kérdés
6 éves kisfiam,ha hosszabb távra megyünk autóval(4-5 óra),akkor körülbelül óránként meg kell állni,mert pisilnie kell.Először az hittük a férjemmel,hogy csak "szórakozik",de nem mert ilyenkor valóban pisilnie kell,ugyanis sokat pisil ilyenkor.Egyébkét nincs otthon probléma a pisiléssel,csak ha autózunk.Ezt ki fogja nőni valamikor?És ha igen mikor?Vagy van valami módszer,amivel le lehetne erről szoktatni?

2017. szept. 14. 19:53
 1/6 anonim ***** válasza:
Orvos véleményét kérd ki. Akármitől lehet. Inni kap az autóban?
2017. szept. 14. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Persze,hogy kap,mindig van nála egy 0,5 literes üveg,viszont nem nagyon szokott inni belőle.
2017. szept. 14. 20:22
 3/6 anonim ***** válasza:

Én ilyen voltam sokáig kiskoromban, azért alakult ez ki mert féltem hosszú utak előtt, hogy bepisilek mert apukám mérges lesz, amiért meg kell állni. Pedig sosem volt mérges, csak anyukámmal viccelődött, hogy minden bokornál pisilnie kell. Nálatok nem volt esetleg ilyen? Vagy nem reagáltatok idegesen egy "balesetre"? A gyerekek fogékonyak mindenre.

Egyébként elmúltam 30 és indulás/lefekvés előtt a mai napig elmegyek többször is pisilni.

2017. szept. 15. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Bár a lányom 4 éves de egy alapból 1,5 órás út nálunk 3-4 óra. Folyton meg kell álln pisilni kakilni. Egyszer összeszámoltam 8 szor álltunk meg kakilni és mindig kakilt. Plusz még hányni is szokott pedig kap elötte b6 vitamint. Én is hányós voltam kiskoromban. A kakilást meg arra fogom, hogy izgul.
2017. szept. 15. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha idegi alapú, az testi rendellenességre utal. Ez pszichés dolog.
2017. szept. 15. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

En is ilyen voltam. Sot a mai napig..

Ha tudom, hogy NEM fogunk megallni wcre, akkor rogton pisilnem kell! Szoval mondjatok el neki, hogy nyugodtan szoljon, hogy mikor kell neki es rogton megalltok. Ha tudja hogy nem kell visszatartania, talan kevesbe gorcsol ra.

Amugy sztem egy 4-5 oras uton orankent megallni nem veszesen sok.

2017. szept. 15. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!