Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Vallásos szülők! Mit szólnátok...

Vallásos szülők! Mit szólnátok, ha a gyereketek ezt nézné?


2017. szept. 16. 22:48
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
98%
Semmit, voltak dinoszauruszok és vallásos vagyok.
2017. szept. 16. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
94%
Már megint te? Pár hónapja már ezt kiveséztük. Hívő emberek nem ostobák. Nem tagadjuk, hogy voltak dinoszauruszok. De nem tagadjuk az elektromosságot, a matematikát és még sorolhatnánk. Rengeteg tudós pap is van.
2017. szept. 16. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Én is hívő vagyok, és semmi bajom a ténnyel, hogy voltak dinoszauruszok.
2017. szept. 16. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
57%
A dinokban jobban hiszek mint a vallasban
2017. szept. 17. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
83%

Kiborulnék, mert a Kerekmesét egy színvonaltalan fosnak tartom zeneileg. Nálunk tiltólistás is. A nő hangjától feláll a szőr a hátamon, a szöveg ritmusát kerékbetöri, a dallam meg lényegében nem létezik, és mindig ugyanaz.

Ahhoz meg már nagyon buta csőlátású hívőnek kell lenni, hogy valaki ne higgyen a dínókban. De nézzen az a gyerek valami jó dínós mesefilmet inkább.

2017. szept. 17. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
93%
Egy átlag hívőnek nincs semmi problémája a dínókkal, sem az evolúcióval, a történelmi egyházak elfogadják az evolúciót, csak pár kreacionista szekta hirdeti a 6000 éves föld elméletet. Attól, mert valaki hívő nem ostoba, nem értem, mi szükség a provokálásra.
2017. szept. 17. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
29%

Vidiripi


Miért baj vagy lenne baj ha a gyerek dinoszauruszokkal kapcsolatos mesét nézne?

Azt tudtad kérdező hogy:

"A dinoszaurusz elnevezést 1842-ben Sir Richard Owen paleontológus vezette be a szakirodalomba. A szó jelentése nagy, rettenetes gyík. Ez a kifejezés azonban nem fedi tökéletesen a valóságot, mivel nem mindenik dínó volt félelmetes. Ugyanakkor a dinoszauruszok nem voltak gyíkok."


Szóval ha nagyon szigorúan nézem akkor addig nem is léteztek a dinók. Tudományos szempontból pedig pontatlan az elnevezés. Hiszen ezek a hatalmas állatok nem voltak gyíkok.

2017. szept. 17. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
9%

Vidiripi


"Egy átlag hívőnek nincs semmi problémája a dínókkal, sem az evolúcióval, a történelmi egyházak elfogadják az evolúciót,..."


Az baj ha egy átlaghívőnek semmi gondja az evolúcióval! Mivel ezen elmélet szerint az ember az állatokból alakult ki. De ha ezt elfogadja akkor mit kezd azzal hogy Isten teremtette az embert? Vagy nincs tisztában hogy mit is állít az evo vagy azzal hogy mit olvasható a Bibliában!

A dinókkal meg semmi gondom.

2017. szept. 17. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
69%

#8

A kettő nem üti egymást, hiszen az evolúció Isten által is lètrejöhetett. Én nem tudom elhinni, hogy mindez a véletlen műve, úgy vélem, ebben is Isten nagysága mutatkozik meg.


De tulajdonképp mért a gyerekvállalás, nevelés topicban beszélgetünk erről?

2017. szept. 17. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
23%

Vidiripi


"De tulajdonképp mért a gyerekvállalás, nevelés topicban beszélgetünk erről?"


A válasz nyilvánvaló! Mert felmerült a dolog a kérdés jellegéből adódóan.

Egyébként meg hol beszélgessünk róla?


"A kettő nem üti egymást, hiszen az evolúció Isten által is lètrejöhetett."


Kezdettől fogva férfinak és nőnek teremtette őket. Máté 19:4

Írja az ige a Bibliában ez áll! Sőt!

1Mózes 1:27 Megteremtette tehát Isten az embert a maga képére; Isten a maga képére és hasonlóságára teremtette: férfiúvá és asszonnyá teremtette őket.


Nem üti egymást? De legyen, magyarázd el mire gondolsz!

2017. szept. 17. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!