Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Milyen rajzfilmeket ajánlanáto...

Milyen rajzfilmeket ajánlanátok 3,5 éves gyereknek?

Figyelt kérdés

A Disney klasszikusait szereti (mellette néhány mostanában, az M2-n futó rajzfilmet).

A Dzsungel könyvét, Vukot imádja.

A Kis hableányt bekapcsoltam neki a minap, én szerintem a sorozatra emlékeztem. Aztán a felénél inkább kikapcsoltam, annyira erőszakos, villogó képek voltak benne.


Ilyenbe nem szeretnék újra belefutni, ezért is kérdezem, hogy mi az, ami emészthető ennyi idősen és nincs benne túlzott erőszak, ami még félelmet kelthet benne. Pl. a Tom és Jerry viccesen tálalja az erőszakosabb cselekményeket is. Főleg a képi megjelenítés érdekelne.


Előre is köszönöm a tippeket!

(Ugyanitt könyvajánlókat is szívesen veszek, mert kifogytunk az ötletekből.)


Jelenleg a hercegnős témák, állatok, természet érdekli főleg. A Dzsungel könyvénél pont ott röhög, ahol poén van, szerintem azt érti, tudja követni és nincs benne vizuális erőszak, legalábbis nem túlzott.


Könyvekben kevésbé gond az erőszak, ott a saját belső képi világával dolgozik, nem készen kapja a képeket.


2017. szept. 17. 18:35
 1/4 anonim ***** válasza:
9%

Peppa malac

Ben és Holly

Big Buck Bunny

Pocoyo

Tutitu

Veszélyeztetett fajok

Larvas

Invasion Crétins

Sunny bunnies

Kedd animációs rajzok

Sanjay és Craig

Mása és a Medve

Morhple

amit lehet, angolul néz

2017. szept. 17. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%
.
2017. szept. 17. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
81%

Hát az előttem felsoroltaktól óvd,de nagyon!!!Na jó.Talán a Ben és Holly nem akkora gáz...talán.Sanjay és Craig?!?!Úristen!

Egyébként Pompom,Frakk,Maya a méhecske,Hupikék törpikék,Gumimacik,Dr.Bubo,Pityke őrmester,Gondos bocsok esetleg.

Csak az a baj,hogy ezeket nehéz kifogni.Én legszívesebben semmit nem engednék a fiamnak m2-n kívül...de ő már nem 3,5 éves 😊

2017. szept. 18. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
25%

Kedves 3-as! Mi a fene bajod van az első válasszal?!

Sanjay és Craig-például mi a baj vele, kifejtenéd? És a többivel?

Amikert felsoroltál, azokat te nézted gyerekkorodban.

A világ változik.

2017. szept. 18. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!