Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Szoktatok városnapokon,...

Szoktatok városnapokon, búcsúkban nasit és játékot venni?

Figyelt kérdés
Barátnőm teljesen kiakadt mikor a fiamnak 5 éves, vettem kürtös kalácsot és valami kis játékot választhatott. (Általában traktor vagy autó)
2017. szept. 18. 08:33
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
65%

Csak a helyi búcsúba szoktunk kimenni, itt van előttünk, úgyhogy nem lehet kikerülni. :)

Játékot szoktak kapni, van pár olyan tipikus "búcsús" marhaság, amit csak ilyenkor lehet kapni.

Vagy veszünk valamit előbb, olcsóbban, és már otthon megkapja, hogy "búcsúfia".


Édességet nem. Egyrészt mert gusztustalan: kint másszák a bogarak, lepi a por, ki tudja, mikor jár(T) le. Drága is. Itt falun meg szokás ilyenkor sütit sütni, úgyhogy esznek annyi édességet (a nagyinál is), hogy nem is kívánják.


Egyedül vattacukrot szoktunk venni ilyen vásárokban.

2017. szept. 18. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%
Nem voltam vagy 30 éve búcsúban, így nem, de ha járnék, nyilván választhatna valamit a gyerekem, a kürtös kaláccsal meg aztán végképp nem értem mi a gond alkalomadtán,lvén nem avval eteted nonstop-24 a gyereket. Mondjuk ha minden hétvégémet ilyen helyeken tölteném, akkor tutira nem kapna az összes alkalommal traktort/kisautót, de alkalmanként belefér, pláne, ha eleve ennek a programnak is alkalmi a jellege.
2017. szept. 18. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
96%
És min akadt ki? Nyilván veszek valamit az ilyen vásárokon, tulajdonképpen azért megyünk oda, hogy szorakozzunk, együnk és ha valami megtetszik megvegyük.
2017. szept. 18. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
100%
Miota eszemet tudom mindig veszunk vmit búcsúban. Oke játékot marcsak a gyerekeknek. De én imadom a sultgesztenyét es a vattacukrot. Meg pl a kakasnyalókát :)
2017. szept. 18. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
96%
Persze, mindig veszunk egy kis vasarfiat. Hozza tartozik :)
2017. szept. 18. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
100%
Mi kiskorunkban mindig kaptunk kis jatekot, kesobb edesseget, mert azt kertunk. Evi egyszer mikor a bucsu van, hisz ezert van!
2017. szept. 18. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
100%
Persze. Búcsú mondjuk pont nincs, de akármilyen utcai rendezvényre megyünk, kaphat valamit, meg ehet ilyen édességet, mondjuk nem 8 félét, de egy kürtős kalács simán oké. Szerintem kifejezetten szemétség végigrángatni a gyereket egy ilyen rendezvényen, hogy végignézhesse, mi mindent NEM kap... akkor inkább el se vigye...
2017. szept. 18. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
100%
7# egyetértek!
2017. szept. 18. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
18%
én a szüleimmel nem is jártam, meg azóta se voltam ilyen helyeken.nem vonz egyáltalán!
2017. szept. 18. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
100%

Persze. Ki se vinnék úgy egy gyereket, hogy semmit nem kap.

Én is kaptam mindig vattacukrot, meg valami normálisabb játékot, ami megtetszett.

2017. szept. 18. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!