Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mennyire számít átlagosnak,...

Mennyire számít átlagosnak, hogy egy kisgyerek 2 évesen nappalra teljesen szobatiszta és 2,5 évesen éjjelre is?

Figyelt kérdés
Mármint a pisi-kaki nem a pelusba megy.

2017. szept. 18. 19:32
 1/9 anonim ***** válasza:
80%
Az enyém ennyi idősen wc-be csinálja, úgyhogy gondolom átlagos.
2017. szept. 18. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem nem átlagos de ahogy olvasom nem kirívó. Nekem 2 évesem van de jelét nem mutatja a szobatisztaságnak.
2017. szept. 18. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
78%
Enyém 28 hónaposan lett szobatiszta, de akkor már éjjelre is. Bölcsiszünethez kötöttük a pelenkalevételt, valószínűleg ment volna korábban is.
2017. szept. 18. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
80%

Felénk nem az. A lányom 2 éves kora előtt lett szobatiszra. Éjjelre nappalra egyaránt, egyidőben.

De a vele egy korú gyerekek még nem azok.

2017. szept. 18. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Lányomnál pont ugyanígy volt, 2 évesen nappalra, 2,5 évesen éjszakára is szobatiszta lett.
2017. szept. 18. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nagyobbik gyerekem pont igy volt, 2 evesen szobatiszta, 2,5 evesen total pelus nelkuli. A kisebbik most 2 eves es nem sok jelet mutatja h egyaltalan nappalra el akarna hagyni a pelust. Gyerekfuggo, bar ahogy eszrevettem a mai tendencia szerint a nagyobbik egesz hamar elhagyta a pelust(sokan csak 3 fele vagy utana, akkor is csak nappalra).
2017. szept. 18. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is 2 eves lanyom van. Esze agaban sincs megszabadulni a pelenkatol.

Szol, hogy vegyuk ki a kakat ha vegzett, de ennyi.

2017. szept. 18. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
56%
Fiam 2 évesen szobatiszta lett wc-be megy minden. Alváshoz még kell. Lányom 1,5 2 évesen lett ő is szobatiszta.
2017. szept. 19. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Van ilyen gyerek is, olyan is. Nekem mindkét lányom 2 év 3 hónaposan lett éjjelre is nappalra is szobatiszta.

Nem tudom ez mennyire átlagos. Olyan gyereket is ismerek aki előbb lett, de olyat is aki később.

Lényegtelen egyébként mikor lesz szobatiszta, a lényeg h 3 éves korára a gyerekek többsége az lesz.

2017. szept. 19. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!