Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Szerintetek mennyire fér...

Szerintetek mennyire fér bele, ha a 4éves gyerek a kertben lepisili a terményeket és a szülei ezt hagyják?

Figyelt kérdés
Én nem kertes házban nôttem fel, szóval nem tudom, ez mennyire normális. Egy ismerôsöm kisfia csinálja, az anyja meg a világ legtermészetesebb dolgaként kezeli. Sôt még nevetgélt is, hogy azért lesz olyan szép a zöldség, mert a gyerek "öntözi". Én teljesen ledöbbentem és gusztustalannak tartom, de hát nem szólok bele. Másnál is van ilyen? Szerintetek ez ok? Amúgy a szülôk diplomások, nem luxusban, de átlagos körülmények között élnek.
2017. szept. 19. 13:20
 1/6 anonim ***** válasza:
73%
Rászólnék a gyerekre ha ezt csinálná, de a zöldségnek nem lesz baja tőle, 4 macskám van, nyilván lepisálják a zöldséget, de amit a piacon veszel, azt is biztosan lepisilte valamilyen állat.
2017. szept. 19. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
79%

Mi kertes házban élünk. Fiam 4,5 éves, és nem engedem a kertben pisilni. Mi is be tudunk menni vécére, menjen ő is. Ha nem vagyunk otthon, és nagyon kell neki, és semmi lehetőség nincs vécére, akkor engedem, hogy fa tövébe/fűbe pisiljen.

De otthon nem. Pedig veteményes sincs, csak fű, meg virágok...


Megkérdezném a szülőket, ha őneki is pisilnie kell, leguggol/előkapja a himbilimbit a kertbe? Nem? Akkor a gyereknek miért is? Ráadásul egy 4 éves már nem annyira kicsi.

2017. szept. 19. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
81%
gusztustalan és semennyire nem normális. mi kertesházban élünk, termesztünk is zöldségeket és gyümölcsöket is, de soha senki nem pisilheti le, és főleg nem nevetgélnék rajta ha valaki mégis megtenné.
2017. szept. 19. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
55%

Fúj,és megeszik utána? brrr....

1.5 éves a kislányom,van veteményes,de ilyet soha nem tanítanék neki..

2017. szept. 19. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
54%
Egyáltalán nem normális. Négy évesen nem szabadna ilyet csinálnia.
2017. szept. 19. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Falun lakunk. Ha a borsóvetésre pisilne, nyilván rászólnék, de ha a fűbe vagy a ház mögé, fa tövébe, akkor nem!
2019. jún. 16. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!