Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Milyen ruhában viszitek 3-4...

Milyen ruhában viszitek 3-4 éves kislányotokat oviba? Mennyire öltöztetitek melegen? Mit adtok rá?

Figyelt kérdés
2017. szept. 19. 15:35
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
32%
Reggel melegen kell öltöztetni, harisnya a nadrág vagy ruha alá. Oviban le lehet venni a harisnyát.
2017. szept. 19. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
64%

Aki ilyenkor (plusz 10-15 fok) harisnyát ad a nadrág alá a gyerekre, az télen a minusz 10-15 fokban mibe öltözteti?!?!?!?


Ilyenkor még böven elég VAGY harisnyanadrág szoknyával, VAGY nadrág zoknival!

2017. szept. 19. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
86%

Én fordítva csinálom mint az első.

Harisnya vagy leggigns ruhával vagy szoknyával, arra megy rá a vastagabb nadrág. Az oviban csak a vastag nadrágot veszi le, ha kimennek az udvarra a harisnyára vagy a leggignsre húzza a melegítőt.

Télen ugyanez a helyzet, csak akkor nem vasatg nadrág van, hanem sígatya.

2017. szept. 19. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
77%

A lányomat még nem öltöztetem harisnyába.

Egy vastagabb melegítő gatyában, trikó, pulcsi, melegítőfelsőben viszem bölcsibe a 2 évesemet. Ma volt rajta mellény, azon van kapucni.

2017. szept. 19. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
71%

Ejha !

Akkor telen mibe oltoztetitek oket ?

Es akkor csodalkoztok ha mindig betegek ?

Nulla immunrendszeruk lesz ha igy be vannak dunsztolva a szerencsetlenek!

2017. szept. 19. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Farmer,vagy leggings pólóval és kardigánnal.Arra kap egy mellényt vagy farmerdzsekit.Ma nem pólót adtam rá,hanem trikót és hosszúujjút,sima farmerdzsekivel.Oviban átveszi a farmert,ha éppen abba viszem.
2017. szept. 19. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 Baranka ***** válasza:
72%
Jézus úristen ha már szeptemberben harisnyát adtok a gyerekre akkor minusz -10 fokban mit adtok majd a gyerekre? Én melegitőben/farmerben és zokniban viszem a lányokat az oviba. Plusz farmerkabát/baseball sapka.
2017. szept. 19. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Anyu a húgomra egy zoknit, nadrágot, pólót, majót és szvettert ad. Ha melege van leveszi a szvettert.
2017. szept. 19. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Én melegítőalsóban, rövidújjúban egy vékony pulóver és őszi kabi. Ha fuj a szél vék 9 ny sapka
2017. szept. 19. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Vékony leggingsbe van bent, ezért ha gyalog megyünk akkor farmert húzok rá. Trikó, vékony felső, őszi kabát felülre.
2017. szept. 19. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!