Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Kisovis korosztályban milyenne...

Kisovis korosztályban milyennek írnál le egy "jó" és milyennek egy "rossz" gyereket?

Figyelt kérdés
Kifejezetten szubjektív véleményeket várok.
2017. szept. 19. 23:34
 1/4 anonim ***** válasza:
37%

A jo, szocializált, jol erzi magát, sokat nevet, ötletes, csintalan, nyitott a közösségi foglalkozásokra

A rossz, sarokban ülős, frusztrált, vagy agresszív, beilleszkedési-, magatartászavaros.


Ugy általánosan, nem egy-egy napot kiragadva

2017. szept. 20. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
62%

Jó - illedelmes, figyel az óvónőkre(szófogadó), barátságos, mosolygós

Rossz- szófogadatlan, duzzogós, hisztis, nem akarja csinálni a feladatokat, bántja a többi gyereket

2017. szept. 20. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szívesen válaszolnék, de kérhetem, hogy konkretizáld kérdésed? Eléggé elnagyolt. És hiába tetted idézőjelbe, ettől még rendkívül viszonylagos, ki mit ért ezek alatt. Értelek, hogy szubjektív válaszokat vársz, de, kérlek, legalább a kérdés legyen egyértelmű. Köszi.


(Mivel mindenki mást ért rosszalkodó, meg jó alatt. Vagy közvélemény-kutatásnak szánod a kérdésedet? Vagy a válaszolók reagálást vizsgálod? Megértelek, csak

nem tudom, mit szeretnél pontosan.)

2017. szept. 23. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szerintem sokféleképpen lehet jó és rossz egy gyerek, biztos mindenhol más gondok vannak...


A rossz gyerek nálam az, aki többszöri szólásra sem képes megnyugodni, leülni, abbahagyni, amit csinál. Nemcsak eleven, hanem akaratos is. Pluszban más gyerekek játékéba rondít bele, bomlasztja a közösséget, verekedik, nagyképű.


A jó: itt többféle jót láttam már. Az egyik az, aki nagyon kis pedáns, elvan magában, nem bánt senkit. A másik pedig az, aki hasonló, csak ilyen közösségi pillangó téren, tehát vannak barátai, de mindenkihez odamegy, mindekivel kedves, megosztja a cuccait.

2017. szept. 25. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!