Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Másnak is nehezen szokik be a...

Másnak is nehezen szokik be a bölcsibe a gyereke, mikorra várhatò változás?

Figyelt kérdés
21 hòs a fiam. Egy hete kezdtük a bölcsit, viszont szinte egèsznap sìr èrtem vagy az apja utàn. Amùgy nagyon baràtsàgos kisfiù, nem gondoltam, hogy ez ennyire nehèz lesz.

2017. szept. 23. 15:28
 1/10 anonim ***** válasza:
58%
Egy hét alatt mit vársz?Nekünk 3-4 hét volt,mire szívesen ment,de volt olyan csoporttársa,aki az egész évet átüvöltötte.
2017. szept. 23. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Mi 2 hete kezdtük. Még tart a beszoktatás, pénteken volt az első olyan nap amikor már nem mehettünk be vele, csak ebédeltetni, nem volt semmi gond csak az alvás nem megy még, akkor sem sìr csak dumál meg nézelődik,ezért már 3x küldtek haza minket, és sírva jöttünk el mert a lányom maradni akart.
2017. szept. 23. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Én sosem szoktam be, végig üvöltöttem a bölcsit és az óvodát is.
2017. szept. 23. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
En is vegig uvoltottem a bolcsit, az ovodaba meg kozepsotol szerettem jarni.
2017. szept. 23. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Mi is most keztük a bölcsit.

Szerintem ez nem normális, hogy egész idő alatt utánatok sír. Persze lehet mondani, h normális, és mind ilyen, de szerinetm nem az. Egyértelműen még éretlen rá.

nálunk kb. 2 percig megy utánam a sírás, utána szépen eljátszik. Néha néga még kicsit neki tud keseredni, de hamar megynugszik, el van neki magyarázva, hogy anya jön majd érte, és megérti. Igaz az enyém elmúlt 2,5 éves.

2017. szept. 23. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

#1, van, ahol összesen ennyi a beszoktatási idő, vagyis egy hét, így nem igazán értem a kommentedet..


kérdező, a gyerek nagyon megérzi rajtad is, ha nagyon feszült vagy, átveszi. 2 ismerős kislány is most ment, mind2 barátkozós, aranyos, nyitott kislányok, egyik anyuka stresszelt végig, jajj milesz, jajj eszik-e, jajj sír-e, még mindig nem eszik ott, fél órát üvölt minden nap, utána anyuka elhozza. Másik kislánynak mindig örömmel mondta anyuka, jajj, már csak hármat kell aludni és mehetsz a bölcsibe, milyen jó lesz, sok gyerek, sok játék, 3. nap ott is aludt.

Szóval ha esetleg stresszelsz, azt nagyon megérzi a gyerkőc is

2017. szept. 23. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
54%
Az,hogy egy hét a beszoktatási idő,nem azt jelenti,hogy a gyerek be is szokott.Még hetekig sírhat utána,vagy ahogy írták,lehet végig sírni fog.Szerintem elég érthetően írtam.Az,hogy valaki nem tud szöveget értelmezni,nem az én hibám.1- es voltam.
2017. szept. 23. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Persze nem vàrok csodàt egy hèt alatt, csak èrdekelt, màsnàl, hogy zajlott. Egy évig sìrni hagyni, na az szerintem nem normàlis dolog.
2017. szept. 23. 21:25
 9/10 anonim ***** válasza:

Rettentően gyerekfüggő. A lányom úgy fél óra alatt beszokott 15 hónaposan. Végig imádta. De volt csoporttárs, aki egész nap sírt, még egy év után is.


A lányom most az óvodától vonakodik, vissza szeretne menni a bölcsődébe. Nem sír, nincsenek nagy hisztik, de lelkesedés se.


Tényleg gyerekfüggő, sőt, még ugyanazt a gyereket is más beszoktatni különböző életkorokban.

2017. szept. 24. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Most meg le is betegedtünk, ìgy sajnos egy hetet ki kell hagyjunk :( hàt hosszù lesz így a beszokàs...
2017. szept. 25. 12:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!