Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » A lidlben a thermo kisgyermekk...

A lidlben a thermo kisgyermekkabát téli vagy még őszi? Tavalyról nem ismeri valaki?

Figyelt kérdés
Eddig legalább a kabát vastagságáról lehetett tudni, hogy mennyire meleg egy kabát, ma ez már nem így van. Vettem már olyan sídzsekit amiben fázott a gyerek, a kínai pufikabátban viszont nem...
2017. szept. 24. 07:31
 1/7 anonim ***** válasza:
21%
A thermo midem esetben téli!
2017. szept. 24. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Pont azért megtévesztő, mert úgy hirdetik, hogy őszi thermodzseki. Ráadásul vastagnak is tűnik.

Oké, hogy olcsó, de nem akarok 3 őszi kabátot venni.

2017. szept. 24. 07:43
 3/7 A kérdező kommentje:
*harmadik őszi kabátja lenne
2017. szept. 24. 07:43
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Fotók alapján vékonynak tűnik és nem mindegyiknek van kapucnija. Átmeneti kabátnak is lehet thermobélése, miért ne lehetne?
2017. szept. 24. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
49%

Mi kapucnisat vettünk de ez nem téli átmeneti meleg thermo belsővel.

Megérte az árát

2017. szept. 24. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
68%
Utolsó, megtennéd, hogy elhelyezel néhány vesszőt a mondatodban, hogy érteni is lehessen?
2017. szept. 24. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
73%

1-es, ne írkálj már hülyeségeket, jó?!


Nekem van thermo dzsekim, de 4 fok alatt már igencsak fázok benne.

Túrázni, meg télen korizni amúgy szuper, mert víz- és szélálló, de utcára/sétálni már nem alkalmas.


A sídzskikben meg én is fázok, mert nincs benne sok bélés, de sídzseki NEM utcára való. A síeléshez nem kell, hogy pluszban melegítsen, elég, ha megfogja a szelet, mert mozog közben az ember.

2017. szept. 24. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!