Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 4 éves korig jó volt a fiamnak...

4 éves korig jó volt a fiamnak az átalakított kiságy. Csingilinges gyerekágyak jók?

Figyelt kérdés
Fenyőkeretes gyerekágyat, szivaccsal 30 ezer forintért csinálna az asztalos aki a mi ágyunkat is csinálta. De a fiam olyat szeretne mint az unokatesójának van. Neki csingilinges pókemberes van de egy helyen már van egy mélyedés ahol alszik.
2017. szept. 25. 07:17
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Én egy fotelágyat rendeltem onnan a gyerekszobába, az első 3hónapban ott aludtam. Hát borzasztóan kényelmetlen. Magas kopásállóságú szövettel kértem, hát minden, csak nem kopásálló, lassan egy éve van meg, és ki van bolyhosodva, meg ahol ülünk rajta picit el van deformálódva a szivacs.
2017. szept. 25. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Erre gondolsz?

Fiamnak ilyen van (nem csingilinges), használtan vettem, és áthúztam. Szivacsot nem cseréltünk, és nincs mélyedés...

Úgyhogy lehet, a szivacs minősége nem olyan jó abban az ágyban.


Amúgy meg te vagy az anyja, ne egy 4 éves döntsön fontos dolgokról. Ha én ragaszkodnék az egyedi ágyhoz, akkor megbeszélném vele, hogy kap pókemberes ágytakarót, meg paplan-párna huzatot, de az ágy egyedi lesz.

2017. szept. 25. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Mi még a kiságynál tartunk, és nem tudom még mi lesz, ha mást akar a gyerek, de azt mondom, hogy ne vegyél ilyen ágyat. Jobb neki a minőségi matrac. Ahogy írták már, legyen olyan mintás ágytakaró, falvédő amilyet szeretne.
2017. szept. 25. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

A lányunknak Csingilinges leesésgátlós ágya van. Mi is nagy kopásállóságú anyaggal kértük, +2cm memóriaszivacs réteggel és a nagyobbik méretben.


Lassan 1 éve használja a lányunk, néha én is befekszem mellé és semmi pukli vagy mélyedés nincs rajta. A bútorszövet olyan, mint mikor vettük, de az is igaz, hogy nálunk van rajta gumilepedő és sima lepedő is. Ez védi. De nem látok kopást a leesésgátlón sem, pedig azon is át szokott mászni rajta a lány.

Én pozitívan tudok róla nyilatkozni.

2017. szept. 25. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekünk kihajtós szivacskanapé van, azon alszik a lányunk, mert 14 hónaposan likvidáltuk a kiságyat (gyűlölte, kb 20 percenként kelt), és a leesésgátlótól féltem, hogy éjjel kómásan átesik rajta, barátnőméknél meg is történt. A szivacsnak sincs semmi baja, pedig néha én is ott fekszem vele, meg a szövetnek se, pedig a karfán szokott lenni a fejem. Rendes ággyal nincs tapasztalatom, de ezzel teljesen meg vagyok elégedve.
2017. szept. 25. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekünk is csingis memóriahabos van, de egyáltalán nem kényelmes.
2017. szept. 25. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekünk mindkét lánynak innen van az ágya. A nagyé már két éves, a kicsinek augusztusban vettük. Most bementem megnézni a nagyét milyen állapotban van, de nem látok rajta mélyedést, kikopva, bolyhosodva sincs. Mindkét lány reggelig alszik benne, pedig memóriahab sincs benne, csak lepedő rajta.
2017. szept. 25. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Hasonlo volt lányomnak 2 éves korátol 6 éves koráig ,lányomnak tetszett ,de tavaly lecseréltük egy szuper kuckos ikeás megfordithato ágyra és egy jó matracra ,ez jó sokáig jó lesz neki még én elférek rajta és kényelmes .
2017. szept. 26. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!