Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Úgy átlagosan mennyi ideig...

Úgy átlagosan mennyi ideig tart a dackorszak?

Figyelt kérdés

Kislányom kb 2 éves korában kezdődött.. 2,5 évesen ( és most) tetőzött..

Jelenleg 2 éves és 10 hónapos. Azt látom hogy talán kezd picikét lenyugodni...talán.. :)

Kv mikor lehet ennek vége?



2017. okt. 3. 06:41
 1/4 anonim ***** válasza:
69%
Sokaknak életük végéig.
2017. okt. 3. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
68%
A fiam négy éves, hát bizony van, hogy égnek áll a hajam tőle, egyik rokon kislány 8 éves, a szülei szerint a mai napig tart.
2017. okt. 3. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
76%
Nekem erre azt mondták,hogy minimum 18 éves koráig eltart.Van benne igazság,mert onnantól,hogy kialakul a személyisége,mindig lesz min hadakozni.Most a dackorszak,később a pubertáskor.Lesznek könnyebb,és nehezebb időszakok.
2017. okt. 3. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Ez nagyon a gyerektől függ. Nálunk az egyik fiam 2,5 évesen kezdte, talán 4 évesen nyugodott le, de 5,5-6,5 éves kora között újra elég hisztis volt, lecövekelt az utcán, semmit meg se hallott, állandóan birkózni kellett vele és órákig tudott üvölteni, bármit próbáltam. A másiknál csak 3-4 pár hónap volt 2,5-3 éves kora között, de nem volt ilyen vészes, őt könnyen ki lehetett zökkenteni valami viccel vagy kompromisszummal, és ha mégse, használt, ha megölelgettem. Most 3 és fél és egyelőre nyugi van... (Persze viszonylag :))
2017. okt. 3. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!