Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Az gyakori dolog, hogy egy...

Az gyakori dolog, hogy egy kisfiú "szerelmes" az anyukájába?

Figyelt kérdés
Hallottam ilyen esetekről, pl. hogy a fiú kijelenti, hogy feleségül akarja venni az anyját, nagyon tetszik neki a cicije, vele összebújva szeret aludni.

2017. okt. 17. 22:59
 1/8 anonim ***** válasza:
98%

Bizonyos korban rengetegen ezt mondják, legalábbis a feleségül vételt. Nemhogy gyakori, tipikus, ahogy tudom.

Az pedig természetes, hogy szeret összebújni az édesanyjával, amíg kicsi. A cicik pedig a világ kb. legjobb találmányai, azt is megértem, de fogalmam sincs róla, mennyire gyakori a fenti, amikor már és még nem annyira fontos ez a testrész...

2017. okt. 17. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
88%

Kb.ugyanannyira,amennyira a lányok szerelmesek az apjukban.

Ő az elsőszámú minta az ellenkező nemből. Majd elmúlik. 😀

2017. okt. 18. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
Ödipális komplexus a neve, olvass utána.
2017. okt. 18. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
97%
Én lány vagyok, de emlékszem kis koromban folyton azt mondogattam, hogy apu lesz a férjem.
2017. okt. 18. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
95%
Természetes. A cicit meg azért emelheti ki, mert vagy szopik még, vagy sokáig szoptatták, ezért kiemelt figyelmet szentel nekik. Nekem lányom van,2 éves koráig szopott, 3 hónapja hagytuk abba, de akárhányszor öltözök, mindig megjegyzi vigyorogva, hogy ott van anya cicije, szép a cici stb. Majd elfelejti.
2017. okt. 18. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
96%
Hát én lány vagyok és kiskoromban úgy hat éves korul mindig megfogtam apa kezet szeretettel es azt mondtam h azt akarom hogy o legyen a ferjem.. mondta nevetve h neeem lehet mar anyukadnak vagyok a ferjr :D es 20 evesen pszichologia oran mpndta a tanar h van egy ilyen koraszak (ödipusz) hogy a lanyok az apjukat akarjak ferjnek, a fiuk az anyjujat felesegnek.. Leesett az allam hogy en errol nem is tudtam eddig! Szoval normalis.
2017. okt. 18. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
97%
Ez része a gyerekek fejlődésének, épp annyira, mint a mozgásban a kúszás meg a mászás, csak ez a pszichés fejlődés velejárója. Van, akinél erőteljesebben jelen van, másnál kevésbé, de a felnövés velejárója ez a korszak.
2017. okt. 18. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
0%

Én már kiskoromban is undorodtam apától, ez a mai napig megvan pedig már 36 leszek :(

Eszem ágába nem volt szerelmesnek lenni, fúúj.

2017. okt. 18. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!