Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Melyik a legjobb emberi...

Melyik a legjobb emberi testről szóló könyv gyerekeknek?

Figyelt kérdés
6 éves kiylánynak szeretnék ilyen könyvet venni. Olvasni még nem tud. Melyik az a könyv ami ebben a témában a legjobb?
2017. okt. 31. 10:34
 1/5 anonim ***** válasza:

Első osztályba a kitűnő bizi mellé ezt a könyvet adták neki: (amúgy jó könyv,tetszett/tetszik neki,de szerintem kicsit nagyobbaknak való)

Az emberi test - Tudd meg, miért és hogyan (Kérdések és válaszok az életben maradásról) (Steve Parker)

2017. okt. 31. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az emberi testről vannak érdekes, kreatív játékok is, így nem feltétlenül csak könyv a megoldás. Ha érdekel elküldöm privátban.
2017. okt. 31. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Érdekelne
2017. okt. 31. 12:45
 4/5 anonim ***** válasza:

Én DVD-t ajánlanék:

Egyszer volt, hol nem volt, volt egyszer az élet.

4,5 éves fiam imádja.


[link]

meg ez a könyv van meg. Férjemé volt kiskorában. Ezt is szereti lapozgatni a fiam, sokmindent tanult már belőle.

2017. okt. 31. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Én tisztán emlékszem, hogy ennyi idősen ez a könyv volt a legeslegnagyobb kedvencem, igaz nem tegnap volt de tényleg imádtam. Tök jó rajzok vannak benne és mindent meseszerűen magyaráz el:

[link]

2017. okt. 31. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!