Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Kistesó születésekot itthon...

Kistesó születésekot itthon maradhat a nagytesó aki most harmadik osztályos? Nem gondoltunk bele mi lesz majd, ki viszi suliba.2 hétről lenne szó

Figyelt kérdés
2017. nov. 2. 09:37
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
A férjed?
2017. nov. 2. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%
Iskola hazirendje szerint hany napot igazolhattok? Apuka nem tudja elvinni?
2017. nov. 2. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%

2 hét az egy csöppet sok, nem gondolod?

Egy harmadikos általában még nem olyan rutinos, hogy ennyit könnyen pótoljon.

Vagy úgy gondoltad, hogy folyamatosan tanulsz vele? Arra biztos lesz idő?


Apuka, nagyszülők vagy fizetett segítség.

2017. nov. 2. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem igazolhattok annyit. De két hét szerintem is sok, bepótolni sem fogod tudni vele újszülött mellett. Apuka, odaköltöző vagy átjáró nagyik, bébiszitter vagy esetleg egy osztálytárs szülőjével tudtok szövetkezni, ha nincs más megoldás.
2017. nov. 2. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%
Sztem se amugy. Nálunk 3nap. Nincs pl.valami osztálytársa aki a kornyekrol jar? Vele, az o szuleivel mehetne. Csak segitenek mar..
2017. nov. 2. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%

Osztálytársat aki viszi suliba őt kérd meg.milyen messze van a suli amugy?ha nincs messze én szoktatnám a nagyot h egyedül menjen,én fiam már egyedül jár.(kicsivel amugy egy hetesen már mennünk kellett méreckedni szoval nem kell bent lennetek 2 hétig)

amugy ki viszi suliba(ki vigyáz rá) mig te korházban leszel?

2017. nov. 2. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%
Kérvényt nyújthatsz be az igazgatónak írásban és vagy engedi vagy nem. De 2 hét szerintem is sok. 1 se kevés de szerintem annyit be bir pótolni a harmadikos.
2017. nov. 2. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%
Apuka miért nem tudja elvinni?
2017. nov. 2. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%

2 hét nagyon sok és nagyon le fog maradni,mert sajnos eléggé nyomják az anyagot és most közeleg a félév is (enyém is harmadikos)

Nekem december elején született a harmadik gyerek, 4 napot volt itthon férjem amikor a kórházból haza jöttem és utána vezényelték egy hétre a határhoz (ugyan mondhatott volna nem-et is,de az ilyen egy hétre közel az 1 havi fizuját megkapja) Anyósra abszolút nem lehet számítani,pedig közel lakik (egyszer se jött abba az 1 hétbe,de még telefonon se érdeklődött,hogy vagyunk) a szüleim nagyon messze, szóval egyedül maradtam az egy hetes babával, 3 éves ovis és 6 éves (első osztályos) gyerekekkel egy hétre. Nagyon jól esett volna itthon ülni pláne télen...de ennünk azt kellett,így vásárolnom is a picivel, a nagyokat hordani kellett,így hordtam a picivel stb a kényszer nagy úr és az élet se állhatott meg (mondjuk autó nélkül kakiba lettem volna nagyon)

2017. nov. 2. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:

35Kmre hordjuk autóval másik városba. Egyedül vonattal tudna menni de onnan taxi vagy busz az iskoláig. Ha útba esik akkor egy szülő feltudná venni

Nagyszülők csak apukáj részéről vannak azt mondták 2-3 napot megtudnak oldani de ők is dolgoznak.

Apukája nem pont másik irányba megy dolgozni és 3 napot kap majd a kicsi érkezésekor.

2017. nov. 2. 11:10
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!