Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 3,5 hos babaval lagzi?

3,5 hos babaval lagzi?

Figyelt kérdés
Lagziba kell mennunk mikor a kicsi 3,5 hos lesz. 1 ejszakara ennyi idosen nagyszulokre hagyhato? Ill fejheto le neki tej a ceremonia idejere? Elso baba lesz nem tudom mit-hogyan kell
2017. nov. 3. 13:38
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nalunk a fiam nem nagyon fogadta el a lefejt tejet, es nem tudott nelkulem aludni, a melleim sem birtak volna hosszabb idot szoptatas nelkul. Tapszeres babanal sem konnyu meg ilyen picinek otthagyni, kiveve, ha koran fekszik, es kulon tud aludni a kisagyban, (az enyem nemtudott), akkor meg lehet oldani, hogy altatas utan eljottok, es a nagyszulo vigyaz ra ejjel.
2017. nov. 3. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ja es ennyi idosen meg sok baba 2-3 orankent is ebredhet.
2017. nov. 3. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
84%
Vinném magammal. Szoptatni bárhol lehet, utána pedig kendőben lehet rajtad. Béreljetek egy szobát a lagzi helyszínén, és estére ott vigyázzon rá a nagyszülő, ha kell ott meg tudod szoptatni és utána vissza tudsz menni táncolni. Sima liba
2017. nov. 3. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
55%

Ha nem testvér vagy ilyen kozeli családtagnak lenne lagzija, akkor én egyáltalán nem mennél el. Foképp nem babával. Akkor elmennék, ha tápszeres és nem kell tejet fejnem és anyámmal vagy anyóssal elvan a pici.


2 gyerekes anyuka

2017. nov. 3. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Az én babámmal meg lehetne csinálni, de még így sem hagynám senkire 3 óránál tovább. Alapból 3 óránként eszik, este 7-től másnap reggel 9-ig két megszakítással alszik, mindent megeszik (tej, tápszer) mindenhonnan, csak legyen.


Előre ezt nem lehet megmondani, van az a pont, amikor csak én tudom megnyugtatni mellel, a nagyszülő ezt ugye nem adhatja meg.


Készülj úgy, hogy lehet, te nem tudsz elmenni. Ha viszont szerencséd van, akkor max ott leszel ameddig tudsz, de ezt a házasulandókkal úgyis megbeszélitek.

2017. nov. 3. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Mikor lesz ez? Szerintem ezt majd akkor fogod latni. Ha pl szopis baba lesz, aki 2 orankent ebred cicizni v csak cicin alszik veled, úgy nyilvan nem tudsz elmenni tőle..,. vagy magaddal viszed kendoben, amig birjatok. Az en fiam 4 honapos volt, mikor lagziba mentunk nelkule, ő tapis volt, egyedul aludt, ataludta az ejszakat, igy sima ugy volt. Elmentunk a szertartasra, addig nagymama vigyazott ra, aztan hazajottunk, hogy megettessem, lefektessem (ezt is meg tudta volna a nagymama, de így voltam nyugodtabb es kb 5 percre voltunk autoval), mikor elaludt visszamentunk es maradtunk hajnalig, addig a nagyi vigyazott ra.
2017. nov. 3. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
23%

Nem hagynám ott másra ilyen piciként!

Vigyétek el(persze ha olyan jellegű az esküvő) és vagy béreltek egy szobát (ami jó ötlet) vagy az autóba tudod szopiztatni és fejni(mondjuk télen már hideg van a kocsiban-ha télről van szó-).

Általában még felkelnek éjszaka egyszer biztos,de van olyan baba aki óránként is,tehát így meg végképp nem hagynám ott másra.a másik meg ha lesz tejed,azt meg fejned kell majd mert nem lehet h benne marad mert majd bedurran aminek akár műtét is lehet a vége!

Simán meg lehet oldani amúgy babával is.

2017. nov. 3. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Ennyi idősen éjjel is 3 óránként evett, fejtem is, mert sok tejem volt. Egy éjszaka szoptatás nélkül elképzelhetetlen lett volna, nem a babának, hanem nekem, szetdurrantak volna a melleim.

Nekem biztos nem lett volna egy nyugodt percem sem, ha ennyire pici babát másra hagyok, akármilyen megbízható is az illető.

Nincs olyan, hogy kötelező családi program. Aki ezt nem érti meg a családból, azzal nem szoktam foglalkozni.

2017. nov. 3. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
54%

Lehet megkövezni, de vinném magammal. Miatta és magam miatt is. 4 hónapos volt a fiunk amikor bátyám nősült, mondjuk itt nem is volt opció hogy nem visszük. Kendőben aludt rajtam vagy az apján, tudunk vele táncolni, szoptatni el tudtam vonulni. Kaptunk kölcsön direkt babának való, zajszűrős fejhallgatót.


Ilyen piciként még nem sok vizet zavarnak. Nyilván ha nyűgös, hangoskodik stb akkor ki kell menni vele sétálni, ha menthetetlen a helyzet akkor hazamenni.

2017. nov. 3. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Előre ezt nehéz megmondani. Ha szoptatod, és máshogy nem eszik, akkor igazából veszett ügy, hajnalig úgysem fog tartani a buli nektek. Unokaöcsém 8 hetes volt a mi esküvőnkön, és igazából nonstop figyelnie kellett rá valakinek, pedig nagyrészt aludt.


Ha tápszeres lesz, akkor meg rábízhatod valakire, aki úgy nagyjából képben van a gyerkőc ellátásával kapcsolatban, akkor akár mehetsz is. Nálunk is volt, hogy egész napra a babát és szokásait jól ismerő nagyszülőre, rokonra bíztuk. Szerencsére életben maradt. Egy ekkora gyereknek még full mindegy, hogy ki ringatja, feltéve ha azért az illető tisztában van az alapvető dolgokkal.

2017. nov. 3. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!