Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 7től du.6ig ovodaban van egy...

7től du.6ig ovodaban van egy atlagos gyerek?

Figyelt kérdés
Ahol mindketten dolgoznak es nincs segitseg, ott ez van? Hogy viseli a gyerek?
2017. nov. 6. 15:53
1 2 3 4 5
 11/41 anonim ***** válasza:
43%
Amilyen az adjonisten, olyan a fogadjisten, utolsó. Nem értem, miért kell mindenkinek nekiugrani, vagy miért nem jut eszébe a kérdezőnek, hogy más munkabeosztások is vannak, mint az övé.
2017. nov. 6. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/41 anonim ***** válasza:
60%

Szerintem meg te reagálod túl. Ez nem nekiugrás, de tényleg nem mindenki olyan szerencsés, hogy flottul összeszervez mindent. Ettől még nem kell lehurrogni. Mondom én aki szintén rugalmas munkaidőben dolgozik.

A szellemi munkát meg miért ne tudná, hogy mi az? (Ez volt a bunkó. Lehet ő is azt végez, te vagy én honan tudhatjuk?).

Van olyan imserősöm is amúgy, aki irodában dolgozik teljes álásban, van autó is de cseszheti mert az irodaháznak nincs saját parolója (semmilyen), a legközelebbi P+R meg nem épp a közelben van..Így szív a tömegközelekdéssel is, meg a dugóval is. Gondolhatod hogy nem nagy öröm neki hogy később ér oda a gyerekért, mint más édesanya. Menne ő is nem jókedvéből váratja a kisgyerekét.

2017. nov. 6. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/41 anonim ***** válasza:
55%

Szerintem is a kérdező támadt a 3-as válaszóra, mondván, hogy aki nem ért vele egyet, az biztos nem dolgozik. Én itthonról dolgozom, saját vállalkozásban, és akkor jövök megyek, amikor akarok. Sajnos sokat megkaptam már én is, hogy "ez nem rendes munka", mert nem ülök 8-től 4-ig egy irodában. Na de, hogy ne offoljak...


11 óra rengeteg egy óvódásnak. Az én környezetemben, ahol nincs segítség, és nem tudják megoldani, hogy pl: apa viszi, anya hozza a gyereket, ott az egyik szülőnek részmunkaidőre kell váltani. És akkor pl. anya már csak 6 órát dolgozik +2 órát utazik, és csak 8 órát van oviban a gyerek.

2017. nov. 6. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/41 anonim ***** válasza:
60%

Semmi bunkó nem volt benne, a kérdező szúrt egy övön alulit, amiről utólag kiderült, hogy nagyon mellé.


7:15-től 16:15-ig vannak nálunk a gyerekek az oviban, 4 villamosmegállóra dolgozom ugyanis az ovitól.

2017. nov. 6. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/41 anonim ***** válasza:
77%
Az átlag szerintem ennél kevesebb ideig van bent, anyukámnal szerencsére nagyon ritkán van hogy hatig van 2-3 gyerek max. Ha meg tudjatok oldani dolgozzatok csusztatott beosztasban, egyik 8-ra a masik 9-re,ha megoldhato. Vagy keresni egy közelebbi óvodát.
2017. nov. 6. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/41 anonim ***** válasza:
84%

szerintem meg az nagyon ritka, h mindkét szülő reggel 8tól, délután 5 ig dolgozik, és mindkét szülőnek 1 órát oda, 1 órát vissza kellene utazni, szerintem ez nagyon extrém.

Az alabbi megoldások lézetnek:

1. fizett segítség, aki elhozza időben a gyereket

2. anya csak 6 órában dolgozik

3. valamelyik munkahelyet vált, és csúsztatottan dolgoznak, értsd: egyik viszi reggel, másik hozza délután (nálunk amúgy ilyen a legtöbb)

4. amit az egyik válaszoló is írt, munkahely közeli ovi, így kevesebbet van az adott intézményben

Én más opciót nem látok, ebből kéne választani szerintem.

Privát vélemény: rengetegnek tartom ezt a 11 órát, ez húzamosabb ideig nem tartható állapot.

2017. nov. 6. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/41 anonim ***** válasza:
74%

Mi pl ugy csinaljuk h en dolgozok boltban hajnali 4 tol délután 1ig!

Rendes volt a fonok belement h igy legyen. 2 hetente jon a legtobb áru akkor delutan 4 ig vagyok

Reggel apuka viszi oket oviba, suliba en hozom el oket , ha tovabb vagyok,akkor anyukám vagy vmelyik rokonom.

Nalunk fél 5 ig van ovi ha jól tudom

2017. nov. 6. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/41 A kérdező kommentje:
8 oras irodai, idegen nyelven vegzett munkam van, oda vissza 1,5 ora az ut. Nem tudom, az a tuskó milyen szellemi munkat vegez, de ugy latszik nem igazan van szukseg a teljesitmenyere teljes munkaidoben.
2017. nov. 6. 17:53
 19/41 anonim ***** válasza:
71%

"8 oras irodai, idegen nyelven vegzett munkam van, oda vissza 1,5 ora az ut. Nem tudom, az a tuskó milyen szellemi munkat vegez, de ugy latszik nem igazan van szukseg a teljesitmenyere teljes munkaidoben."


Ha még azt sem tudod, mi az a rugalmas munkaidő (nem összetévesztendő a részmunkaidővel:-)), legalább ne hangoztasd ország-világ előtt, mennyire buta és tájékozatlan vagy.:D

2017. nov. 6. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/41 anonim ***** válasza:
50%

Miert kell minden kerdes alatt okoskodni es veszekedni.. na meg villogni.

Mintha jobb es tobb ember lenne az aki irodai munkas. Kepzeljétek én nem az vagyok.. de ezt látva nagyon boldog vagyok.. nem kulonben az irodaisok.

Nyaron mi annyit keresunk a bogarakkal mi ti irodaisok talan 2 ev alatt. Meg sem vagyok tusko meg beképzelt..


Pár kommentel ezelőtti boltos.;)

2017. nov. 6. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!