Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ilyet kért a Jézuskától a...

Ilyet kért a Jézuskától a kisfiam, vélemények?

Figyelt kérdés

van valakinek ilyen??Eléggé sokallom az árát, így előtte tartanék egy kis közvélemény kutatást, hogy megéri-e??

https://www.youtube.com/watch?v=dZ68SVA7Jzw


2017. nov. 10. 12:28
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
41%
Kb. kétszer fogja használni.
2017. nov. 10. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

Kb. ez volt az első gondolatom nekem is:)


Bár Ő nagyon szeret pancsolni, sokat játszik a vízben úgy kell kikönyörögni a kádból és sokat "főzöcskézik" kever-kavar stb.

2017. nov. 10. 12:47
 3/15 anonim ***** válasza:
38%

Mennyi idős?

Ez miniknek való, nem akkorának, aki szépen el tudja mondani a kívánságát, plusz már a "Jézuskát" is érti...

2017. nov. 10. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
4 éves
2017. nov. 10. 12:49
 5/15 anonim ***** válasza:
41%
Hát szerintem ez egy hülyeség, pedig nagyon szeretem a játékokat, de ez egy fantáziátlan xar, már bocs. Minden gyerek képes habot tenni egy tölcsérbe, a kezével, vagy adj neki egy habzsákot, kb. 200 forint. Nehogy már felfúrjak a falra egy ilyen hülyeséget.
2017. nov. 10. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
27%

Ilyenkor nagyon örülök, hogy a fiam járműmániás, különösen Verdák mániás (4,5 éves).


AMúgy egy 4 éves még könnyen "befolyásolható". Adj a kezébe pl egy lego katalógust, majd meglátod. Vagy az Auchan karácsonyi játékkatalógusát, amibe ez nincs benne. Meglátod, fog ő mást is kérni a Jézuskától...

2017. nov. 10. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
91%
Az 5 éves lányunk nagyon szereti. Kb. fél éve vettük. Majdnem minden nap játszik azzal is.
2017. nov. 10. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
22%
Ilyet nem venék gyereknek felesleges és drága.
2017. nov. 10. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
35%

Sok sok habfürdő, sok sok fürdő játékkal : ennyi pénzből annyi fürdőkátékot veszel hogy a gyerek nem is fér a kádba.


Én az a fajta szülő vagyok, aki mindig a gyerek kívánságát veszi meg. De ez nekem is sok. Sima hab amit formába nyomsz. Teljesen jó erre a habzsák, pici lapát a vízbe ês kész.

Még ez is jobb


[link]


[link]

2017. nov. 10. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
57%
Karácsonyra nekem oké lenne! :) ha ez minden vágya :D de akkor ez lenne a fő ajándék.
2017. nov. 10. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!