Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 5 eves kislanynak mit vesztek...

5 eves kislanynak mit vesztek karacsonyra?

Figyelt kérdés
2017. nov. 10. 21:16
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
társasjátékot,legot,kirakót
2017. nov. 10. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk 4 gyerkőc van, 8, 4ésfél, 2x3, lányok. Úgy válogatunk, hogy legyen 2-3db társas (amivel mindannyian tudunk együtt játszani, de akár ketten-hárman is, ha a többinek nincs kedve), legók, mind kap egy-egy személyre szabott, csak az övé könyvet (a 4ésfélnek pl egy olyat rendeltem, aminek ő a főszereplője, ő is van belerajzolva...), és vmit, ami nagyon a szívük vágya. Most a csillámos-hercegnő-pónis korszakukat élik a kicsik... a Tesco tele van ilyen leértékelt fésülhető lófejekkel, meg pónikastélyokkal. A nagy persze vmi komolyabbat..És kapnak egy-egy plüst is. A lényeg, hogy olyasmi is legyen, amivel félre tudnak vonulni játszani, vagy művelhetik többen is.
2017. nov. 11. 04:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Amit szeret, ami érdekli, ami életkorának megfelelő. Én lányom 5 évesen fésülhető, sminkelhető babafejet, pónilovakat, kért, kapott testvérével közösen társast is. Ez nálunk a gyerek személyiségétől függ. Teljesen más érdekli az egyik lányomat mint a másikat.
2017. nov. 11. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. A Lego Friendset mindketten szeretik, kisebb lányom most lesz 6 eves, a nagyobb 7.5 de már 1-2 éve ha választhatnak, mindig ezek közül válogatnak.
2017. nov. 11. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Valami kreatív játékot, amivel alkothat. Az agyagozós készletre vágyik a reklámokból. Társasjátékot, könyvet biztos kap. Barbie babát, aminek festheti a haját és plüssre vágyik még, illetve egy táskás kutyára. Van eltéve egy póni, amit nagyon leértékelve vettem, azt is megkapja.
2017. nov. 11. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Lego friends, Brainbox, konyv.
2017. nov. 11. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Duplot, Lotti Karotti társasjátékot, disneys kirakót, üvegfestéket, jégvarázsos újraragasztható matricázót. 5 éves lesz.
2017. nov. 11. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Szia!

Ebben a korban a babáb,Pónik,Barbiek a kedvencek szerintem

vagy valami játék konyha esetleg.

Barbie baba

Játékpóni

esetleg hintaló

valami kis "csajos" ruci

Cipő


Remélem tudtam segíteni!

2017. nov. 12. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!