Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Van itt akinek a gyereke...

Van itt akinek a gyereke egyéni foci edzésre is jár?

Figyelt kérdés

Fiam 4.5 éves a foci edzőe szerint van tehetsége a játékhoz de nem elég az ovis edzés heti 2x2 óra.

Már most is csak erről tudd beszélni, csak focis játék érdekli. Aggaszt nem fog így visszamaradni?

Akit ajánlott magán edző 4900ft/ óra.


2017. nov. 16. 07:33
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem értem! Mitől nem fog vissza maradni? Egyébként egy ilyen idős gyereknek 22 óra pont elég.
2017. nov. 16. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
22 természetesen!
2017. nov. 16. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Kétszer kettő!!
2017. nov. 16. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az én fiam is komolyan focizik. Sajnos ebben a sportban az a bevett, h nem a tehetségeset, hanem a pénzeset játszatják. Tehát a tanácsom, ha anyagilag megengedhetitek magatoknak, h egy szemmel látható összeggel folyamatosan támogassátok a gyerek egyesületét és mellett ahogy írod tényleg ügyes és teheséget, akkor hajra, amig nem terheled túl nyugodtan járasd magán tanárhoz is. De amennyiben nem vagytok olyan anyagi helyzetben, h folyamatosan pénzeljétek az egyesületet, lehet akármilyen teheséges a gyereked nem fog játszani, csak a kispadon ülni. Hiána akármilyen béna a gyerek, ha szeretne és a szülinek van rá elég pénze ő fog játszani egy tehségesebb, szegényebb helyett. Ezt csak azért írtam le, mert ilyen állapotok uralkodnak sajnos, ezt jó, ha tudjátok.
2017. nov. 16. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!