Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Szerintetek ez milyen játék...

Szerintetek ez milyen játék karácsonyra? Megér Ennyit?

Figyelt kérdés

25e kb.

Sokallom. Vki meg nem.

Viszont nagyon tetszik. Két lányom van.

Szerintetek Hány éves korig jó ez a játék?


[link]



2017. nov. 20. 09:20
 1/10 anonim ***** válasza:
31%
nagyon csúnya, tipikus olcsó műanyag. ennyi pénzért tuti nem venném meg.
2017. nov. 20. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

mi vettünk már ettől a márkától játékot.

nem pont ezt,mert en is sokaltam. de ha nagyon szeretnek babázni-akkor biztos örülnek majd.


mi ezt vettük tavaly az 5évesemnek:

[link]

2017. nov. 20. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

2: Tetszett neki? Ez is jónak tűnik :)


1: Tudsz helyette hasonlót?

2017. nov. 20. 10:28
 4/10 anonim ***** válasza:
61%
Nekem nagyon jön be :/ tényleg tiszta műanyag.
2017. nov. 20. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
50%

Nekem nem az a bajom vele hogy tiszta muanyag (mibol legyen, fabol?!?) hanem hogy nem szep a kivitelezese.

Markat nem tudok de tavaly Karacsony elott csodaszep babazos kiegeszitok es centerek voltak pl. Tesco aruhazban es Regio jatekboltban is!

2017. nov. 20. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Helytte szintén műanyag,de ízlésesebb.

Játéknet: baby nurse center (írd be).

2017. nov. 20. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

6: de hát ez ugyanaz, amit én linkeltem.

ez is a baby nurse (smoby)

2017. nov. 20. 11:32
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

2es vagyok.

igen tetszett neki.

Csak 1 dolgot vegyél figyelembe ha megrendeled,hogy majd darabokba érkezik.szóval ha van rá mód félig meddig rakjátok össze,-mert nekünk is több mint félóra volt mire sikerült összeállitani,-pedig mi csak azt a kisebb verziót vettünk amit a linkbe láttál.. :D

2017. nov. 20. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
3 éves lányunknak majdnem ezt vettük karácsonyra, a mackojatek.hu-n találtam ugyan ilyet csak színben más. Nem tudom, hogy az minőségben milyen. Jövőre tutti ezt kapja.
2017. nov. 20. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Akinek a műanyaggal van baja az csak fa, papír és fém játékot vesz? Vagy csutkababát biztos. A játékok zöme bizony műanyagból készül.

Smoby játékok elég jó minőségűek, volt pár ilyen márkás játékunk. Az enyém majdnem 6 éves, de szerintem még simán játszana vele.


Ezt helyhiány miatt nem tudtuk volna megvenni, pedig vágyott rá a kislányom. A játszóházban első útja hasonló játékhoz vezetett. Szóval ha szeret babázni és helyetek is van én megvenném.

2017. nov. 20. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!