Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Karácsonyi ajándék 3 gyereknek?

Karácsonyi ajándék 3 gyereknek?

Figyelt kérdés

Közeli rokon családnak 3 kicsi gyereke van, hatalmas fejtörés az ajándékuk számunkra.

A legnagyobb 5,5 éves kislány, a kőzépső 3 éves fiúcska, a pöttöm 7 hónapos kislámy. Milyen ajándékot, meglepést, játékot kaphatna ez a három gyermek?

Ha csak egyikőjükhöz van ötleted és azt írod meg, annak is örülök. Nagyon köszönöm a segítségeteket!


2017. nov. 22. 23:23
 1/10 anonim válasza:
4%
Mondjuk mindegyikőjükre ugyanolyan póló, de úgy, hogy a pólóra nyomtatott képen sorban #1, #2, #3 írással arany, ezüst és bronz trófeák vannak. Vagy esetleg a csillagjegyük kinyomtatva.
2017. nov. 22. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Egy gyerek nem örül a ruhának ajándékként, plusz sorszamozni őket kimondottan durva lenne, a csillagjegy meg nevetséges.

A nagylány esélyes hogy szeret felnőttet játszani, így pl gyerek sminkkeszlet, körömlakk, vagy sminkelheto, fesulheto baba jó választás lehet. Szép színező minőségi ceruzakkal vagy kretaval szintén. Gyerek bizsu, hajdiszek, kistaska szinten jó. Jatekvasalo, vasalodeszkaval, konyha készlet. Gyurmakeszlet -ebből ha nagyobbat veszel, formakkal, közös ajándéknak is jó a kisfiuval.

A 3 évesnek autó, epitojatek, furdokreta,ha van kedvenc mesehos abból plüss figura, autópályaszőnyeg, golyopalya, puzzle. Társasjáték, valami egyszeru, amit a nagylány a együtt tud játszani. Farm szett, szerepjatekhoz jelmez.

A picinek plüss, barmi ami hangot ad, érzékelő falvédő vagy könyv, jatszoszonyeg, furdojatekok.

2017. nov. 23. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

A nagyobbik lány a szerepjátekos korszakban van.a lányomnak anno ezeket vettük:

Pénztárgép, orvosi táska, játek konyha, babakocsi, baba


Esetleg még kirakó, legó, gyöngyfüző,gyurma


A fiúnak:

Kisvasut, autó,kirakó, fakocka,


A kicsinek formabedobó, vagy bármilyen babás kézségfejlesztő.


De a legegyszerübb ha rákeresel egy játékweb áruházra es egy csómó ötletet kaphatsz

2017. nov. 23. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
7%

1. vagyok. Gondoltam valami különleges ajándékot akar a kérdező adni, azért mondtam a pólót. Ha valami játékot szeretne adni, arra magától is ki tudja gondolni valaki, hogy mit adhatna. Úgy pontoznak itt az emberek, mint nehéz vizsgákon xD


Annó sok legót kaptunk gyerekként (fiúk vagyunk), és mindig játszottunk velük. Persze ezeket a szetteket kaptuk, amikben alap kockák vannak. Nem tudom, hogy árulnak-e még Duplo legót, mert inkább azt kellene a kicsiknek venni.


Amúgy ha már telefonoznak vagy tableteznek, akkor szinte mindegy mit adsz, mert úgyis megunják egy idő után.

2017. nov. 23. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
hasonló korú gyerekeknek viszek én is ajándékot, csak ott a legnagyob fiú! naszóval én fiúnak kisvasutat vettem, motorvonattal , a lánykának egy mini babakonyhát és babafésűt a babáinak ( anyukàjukat megkérdeztem, mert nem tudtam , hogy mi lenne a jó?) plusz a kicsinek majd a héten megyek bodyt venni “ anya-apa szemefénye” felíratosat :)
2017. nov. 23. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Én megkérdezném a szúlőktől, ha nem tudod milyen játékaik vannak.
2017. nov. 23. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

lányoknak babából, fiúnak autóból, labdából soha nem elég. de tényleg! hiába van már száz, ugyanúgy örül a következőnek is.


mi a keret?

2017. nov. 23. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Na igen. 4,5 éves fiam van, jármű bármikor bármennyi, bármilyen jöhet. Sosem elég... a leggagyibb 100 ft-osnak is nagyon tud örülni.


Mennyi a keret? Milyen körülmények között élnek? Szoktak tévézni? Mert van sok mesefigurás játék is, ami népszerű lehet.


(nálunk pl Verdák, Láng a szuperverda, és Mancs őrjárat jöhet minden mennyiségben)


A lego is jó ötlet. Van rengeteg készlet, mindegyik kaphat külön, de mégis tudnak együtt játszani. Bár a 7 hónaposnak a duplo is korai, neki valami pancsoló játékot ajánlok, azt nagyon szeretik a picik.

A 3 évesnek esetleg crayola színező, vagy gyurma készlet.

A lánynak színezhető táska, karkötő készítő, csillámtetkó készlet.

2017. nov. 23. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

a 7hónaposnak is mehetne lego. primo :)

annyira kár, hogy már nincsen csak használtan. nálunk nagyon szerette a kisfiam. kádban is, meg amúgy építeni is.

2017. nov. 23. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Először is nagyon köszönöm a válaszokat!

Kérdeztétek, hogy mennyi a keret. Bevallom, hogy ezen nem gondolkoztam, nem, nem azért mert itthon hegyekben áll a pénz, nem vagyunk úgy eleresztve, hogy az ár nem számít. De ajándék választás esetén nem ez az elsődleges szempont, hanem hogy örömet és meglepit szerezzünk, amihez nagy segítséget adtatok, amiért igazán hálás vagyok.

2017. nov. 23. 22:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!