Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 21 hónapos kisgyerek majdnem...

21 hónapos kisgyerek majdnem minden felkelésnél sirva kel mi lehet az oka?

Figyelt kérdés
Barátnőm gyermekéről van szó. Ő azt mondta hogy rossz alvó és ezért kel sűrűn és sokszor sirva, meg mondta hogy lehet rosszat álmodott vagy elzsibbadt valamilye.Ez igy igaz amit ő mondott?
2017. nov. 23. 14:38
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen.
2017. nov. 23. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
2 éves gyerekem majdnem mindig sírva kel. Miért? Mert felébred, azt se tudja hirtelen, hol van és nem vagyunk ott mellette. Teljesen normális.
2017. nov. 23. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
65%
Igaz fiatalabbról van szó, de a fiamnál az volt az oka, hogy lefekvés előtt x órán keresztül HÁTTÉRZAJKÉNT ment a tv. Nem nézte, csak néha ránézett, leginkább csak játszott mellette. Amióta kikapcsoljuk délután, azóta éjszaka sem kel már fel. És reggel se kel sírva, ahogy napközben se.
2017. nov. 23. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ment a zöld.kezecske. Köszönöm a válaszokat!
2017. nov. 23. 15:57
 5/5 anonim ***** válasza:

Én is egész kisgyerekkoromban így keltem. Teljesen normális, szerető szüleim voltak-vannak, ráadásul pedagógusok. Ők se tudták megfejteni, de kiegyensúlyozott felnőtt lettem.


Viszont bitang rossz alvó vagyok a mai napig. Nagyon nehezen alszom el, cserébe bármilyen kis zajra azonnal felülök.

Szerintem a felszínesen alvók (genetika) tulajdonsága lehet ez.

A másig véglet az, aki felnőttként leteszi a fejét a párnára és már kómában is van (őket de irigylem :)).

Nálam meg előny, hogy hónapokig tudok napi 4-5 óra alvással is működni, ráadásul rettentő erős és hosszú - napi 9-10 óra - koncentrációt igénylő munkában is.

2017. nov. 23. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!