Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Jo minosegu lany harisnyanadra...

Jo minosegu lany harisnyanadragot hol vasaroltok, ami nem bolyhosodik- szakad par hordas-mosas utan?

Figyelt kérdés
Ovis korunak,aki mar jobban nyuzza.
2017. nov. 27. 15:59
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nem létezik ilyen, még magamra se találok ilyet a drágább szegmensben se, ami ne csak pár hordást bírna (vastag harisnyákra gondolok), pedig én már nem nyúzom.
2017. nov. 27. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
48%
Ovis lanyomnak a H&M ben szoktak harisnyakat venni. Eddig azok a legjobbak. Nem bolyhosodik ki nem szakad ki, pedig a lanyom aztan csuszik maszik az ovodaba.
2017. nov. 27. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Koszonom, H&M- ben megnezem.

Eddig barhol vettem, olcson-dragan mind egyforman bolyhosodott, volt ami 2 viseles utan elszakadt. Oviban hordja a lanyom szoknyaval, es telen nadrag ala, ami az elnyuzast illeti.

2017. nov. 27. 21:21
 4/6 anonim ***** válasza:
Mi Nextböl vesszük, nagyon szépek és jó minöségüek. 3-as csomagot szoktam venni o,tan 3000-3500 ft körül.
2017. nov. 27. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekünk mindkettő volt, a H&M jobban bírta a strapát, mint a Next.
2017. nov. 28. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Koszonom. H&M -be mindenkepp megnezem.

Next- csak rendelni tudnam, errefele nincs ilyesmi uzlet.

2017. nov. 28. 14:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!