Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Te gyereked is szokott zaklato...

Te gyereked is szokott zaklatottan aludni? Hogy többször felvan esténként? Tapasztalatokra lennék kíváncsi kinél hogy van ez?

Figyelt kérdés
3 éves lesz a lányunk de néha olyan zaklatottan alszik hogy csuda és akkor az egész család alvása gyakorlatilag felborul. Nyilván tudom hogy sok dolog befolyásolja bölcsi fáradság aznapi programok, hogy egy szórakoztató nyugis nap volt vagy egy pörgősebb szaladósabb ingerdúsabb nap. Betegség kezdődik e vagy hasonló. Este 8- fél 9 körül elalszik a a saját ágyában vagy anyával vagy apával odafekszünk mellé beszélgetünk, ha kéri mesélünk éneklünk kb éjfél vagy 1 óra körül kezdődik az éjszakai kuburcolás hol felsír hol lehet álmodik valamit nyüszög hogy anya anya akkor anya átmegy éppen amit igényel simogat odafekszik stb De innentől kezdve nem alszik jól és kb reggel 5-6 magasságában zuhanna vissza nyugodna meg hogy ismét jól aludjon de 7-kor kelni kell indul a nap. Amikor beteg akkor köztünk alszik de akkor a betegség miatt nyűgös akkor még kapálózik rugdos is . Tapasztalatok? Kinek mi vált be mitől lett jobb?
2017. nov. 29. 12:50
 1/3 A kérdező kommentje:
Apa nem minden este van itthon mert váltóműszakban dolgozik egy héten 2 éjszaka de alapjában sok a szabadideje sokat vannak együtt.
2017. nov. 29. 12:52
 2/3 anonim ***** válasza:

Egyreszt sok inger érheti, az én lányom csinált olyat is,hogy felült sirt de nem volt magánál.


Reggel nem is emlékezett rá,voltunk alvásklinikán is.. éjszakai rémületnek hivták kb 1 év volt aktivan ,de a mai napig akkor alszik jot ha együtt alszunk.


A tesoja 2 eves simán alszik egyedül, de a nagy még most sem ..4.5 már...

2017. nov. 29. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
az én kisfiam 2 éves,é s mostanában ö is igy alszik.én arra gondoltam,hogy ujra álmodja,ami nappal történik.mondjuk ö rgy borzaszto akaratos,hisztis kisfiu,és ugye napközbe is sokszor vitázunk.ugyanaz megy éjjel is.van hogy neveetgél álmában,aztán nyöszörög,meg kiabál.mint nappal
2017. nov. 30. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!