Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 15 hós ugye nem fog emlekezni...

15 hós ugye nem fog emlekezni ra, hogy elotte diszitettuk a fat?

Figyelt kérdés
Szeretnem ha elete elso eveiben hinne a jezuskaban.
2017. dec. 8. 10:20
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
91%
Nem fog.
2017. dec. 8. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
41%
Nem fog, és bár nyilván egyéni döntés kérdése, én kifejezetten szetetném, hogy ő is díszítse, nem akarok hazudni neki.
2017. dec. 8. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
"Hazudni" en sem akarok, de nekem csodalatos elmeny volt mindig varni a jezuskat. 5-6 evesen mar nem hittem el, de addig maga volt a csoda. Nem vennem el tole soha ezt az elmenyt.
2017. dec. 8. 10:27
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Mi a fat mindig egyutt diszitettuk, mikor gyerek voltam, legnagyobb elmeny volt, es az ajandekokat hozta a Jezuska, igx annak is megmaradt a varazsa :) vacsora alatt erkezett mindig, es csak akik rendesen esznek azok kapnak ajandekot 😇
2017. dec. 8. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem fog emlékezni, de miért baj ha együtt díszítitek?

Náluk ez a szokás, nagyon nagy élmény a fiamnak. Sőt vettünk már együtt is fát. A Jézuska ettől függetlenül meg van :) hisz benne.

2017. dec. 8. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Nálatok a fát a Jézuska hozza? Szerintem az is élmény, ha az ajándékok varázslatos módon kerülnek a fa alá.
2017. dec. 8. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Mi együtt díszítjük fel, a Jézuskának tesszük szépé a fát, hogy legyen mi alá berakni az ajándékokat.
2017. dec. 8. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
71%

Ja még annyi, hogy hogy oldod meg a fa tárolását?

Panelba elég nehéz, hogy ne lássa.


Illetve a lakást is együtt fogjuk feldíszíteni :)

De mondom a Jézuska jönni fog hozzánk, nagyon szokta várni :)


A Jézuskában való hitet nem az határozza meg hogy együtt díszítitek, vagy a fát is Ő hozza.

MI együtt a fiammal készítünk közösen díszeket a fára, ez is élmény neki. Sütünk mézeskalácsot és együtt kidíszítjük, narancs karikákat szárítunk.

2017. dec. 8. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Kis koromban nálunk a fát is a jézuska hozta. Mi addig mamánál voltunk. Mire hazaértünk ott volt a fa, meg az ajándékok.


Mi a férjemmel már úgy csináljuk h a fát a gyerkőccel díszítjük. A gyerkőccel megterírünk, addig apa a fa alá csempészi az ajándékokat. Megvacsizunk, átmegyünk a nappaliba "tvzni", és addigra már ott járt a jézuska.

Nincs lehetőségünk lefoglalni addig a gyereket amég fát díszítünk...

És egyébkén is annyira élvezi h segíthet

2017. dec. 8. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
81%
Elnézést az OFF-ért, de egyszerűen nem értem, hogy hogy tudná a Jézuska feldíszíteni a fát. Hogy lenne arra ideje? Meg több száz gömböt és égősort visz magával a világban és utána egyesével díszítgeti a fákat? Elképzelni is olyan vicces. :D Senkit nem szeretnék ezzel megbántani, természetesen mindenki abban hisz és úgy adja tovább az ünnepet, ahogy csak akarja! De szerintem bőven elég az, hogy a Jézuska hozza az ajándékokat a fa alá, szerintem neki is nagyobb öröm, ha minden házban megcsodálhat egy újabb tündöklő fát, mintha neki kell feldíszítenie.
2017. dec. 8. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!