Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mi a veleménytek a kadszandra...

Mi a veleménytek a kadszandra stúdióról?

Figyelt kérdés
A 12 éves lányom nagyon szerette volna ki próbalni magát a modell szakmaba aztán találam ezt a stúdiót jelentkeztünk és hívtak minket castingra természetesen már csak a lanyom kedvéért is felmegyünk Budapestre. Én nem tudom mit várjak ettől az egésztől. Nektek mi a vélemyényetek rola?

2017. dec. 11. 03:51
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Pénzlehúzás.
2017. dec. 11. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Igaza van az elsőnek.Nekem van személyes tapasztalatom velük.Mi is elvittük az úgy nevezett "castingra" a lányunkat,ami abból állt,hogy 3 féle ruhában csináltak róla képet,mi kifizettünk 40 ezret,ezért cserébe kaptunk 30 képet,résztvehettünk a szépségversenyükön,ahol igazán különlegesnek kell lenni,ha szeretnél eredményt elérni,mert rengetegen vannak,valamint egy évig szerepelt a képe az adatbázisban.Nem profi cég,bárki,aki elviszi a gyerekét hozzájuk,ugyan azzal a kellékekkel és pózban fényképezik le.Egy barátnőm 1 évvel később elvitte a fiát,mert szeretett volna róla profi képeket,egyaz egyben olyanok voltak,mint előtte a lányomé.Messziről kiszúrni, kiknél csináltatták.
2017. dec. 11. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
78%
Profi felnott modellugynoksegekhez elkuldheted a portfoliojat. Ha latnak benne fantaziat (= igazi modell alkat es arc) akkor alkalmazni fogjak szuloi beleegyezessel. Egy valodi, draga, profi fotos altal keszitett portfoliora ertelme van beruhazni. Kb 80-150 ezer egy ilyen. "Kiprobalni magat" semmi ertelme, mert vagy nagyon tudatosan elkezdi csinalni, vagy senki nem fog vele foglalkozni. Szerintem amugy kicsi ehhez. Ajandekozz neki egy kozepkategorias fotozast, egy kozepes minosegu portfolio 30-50 ezerbol megvan. De en 12 evesen nem engednem, hogy bekeruljon ezekbe az ehezo, maximalista, irigy modell körokbe......
2017. dec. 11. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!