Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Csak szerintem nincsenek jo...

Csak szerintem nincsenek jo meseskonyvek ovodas koruaknak?

Figyelt kérdés
Vagy jo a mese de alig van illusztralva, vagy van ami szep, de a mese rossz,szerintem.
2017. dec. 11. 10:48
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
26%

Es a regiek miert nem jok?:)

Csipkerozsika es tarsai? Van egy csomo, nem csak noi szereplokkel.

2000-res evek elott irodottaknak nezz utana, amiket manapsag gyartanak, tenyleg gagyik.

Vagy latogass el konyvtarba es keress egy olyat, amibe sok rovidebb mese van, de az is regebbi legyen. Ezeknel jobbak szerintem mar sosem lesznek.

2017. dec. 11. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
77%
Mi rengeteg jót látunk Libriben, Alexandrában. Túl válogatósak lehettek :)
2017. dec. 11. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
91%

Nem tudom, hol keresed, de ovis fiam van, és győzzük hozni vinni a könyveket a könyvtárból.

Boribon, Anna Peti, Verdák, Kisvakond, csak egy pár ismert. És még rengeteget találunk a könyvtárban, ami érdekes neki.

2017. dec. 11. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim válasza:
100%
Igen, csak szerinted.
2017. dec. 11. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Magyar népmesékből két könyvünk is van. Emellett Boribon, Bogyó és Babóca sok kötetben, Kippkopp és még egy csomó, amiknek a címe most nem jut eszembe. És még ezen felül azok, amik a mi gyerekkorunkból maradtak. Ha minden este másikat olvasnánk, legalább fél év kellene, hogy a végére érjünk.
2017. dec. 11. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
83%
Ha nem akarsz csak porfogót venni, vidd el a gyereket könyvtárba és majd ő választ :)
2017. dec. 11. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
46%
Hasonlo velemenyen lennek, ha nem ismernem a Magveto es a Csodaceruza kiadokat. A Bogyo es Baboca meg Fuzesi Zsuzsanna konyvektol kiraz a hideg. lEsd meg ezt a ket kiadot, hatha talalsz szamodra kedveset. Ezek minosegi irodalomak.
2017. dec. 11. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
46%
4.5 éve (mióta a fiam megszületett) keresek jó mesekönyveket... Hihetetlen, hogy aminek szép a rajzolása abban a mese nagyon rosszul van megfogalmazva, amiben tetszik a mese szövege annak meg borzasztó a megrajzolása (ijesztő, gnóm figurák, rusnya csipkerózsika stb... ). Otthon vannak régi könyveim de azok meg kép nélküliek, bár még mindig jobb mint ezek a mostani könyvek.
2017. dec. 11. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat, van aki ertette mire gondolok, es nem csak valogatosak vagyunk
2017. dec. 11. 13:33
 10/16 anonim válasza:
100%
Dehogynem.
2017. dec. 11. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!