Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Szerintetek jól teszem?

Szerintetek jól teszem?

Figyelt kérdés
Egy négy éves kisfiú bébiszittere vagyok. Már egy ideje mondogatja hogy karácsonyra egy játékbabát szeretne. Mutatta is a játékboltban hogy melyik tetszik neki. Elmondtam az anyjának, ő azt mondta hogy neki is mondta a fia de nem akarnak neki babát venni. A kisfiú teljesen fiús, imádja az autókat, nagyon pasisan öltözködik. Úgy gondoltam veszek neki egy babát karácsonyra. Szerintetek rossz ötlet lenne?

2017. dec. 23. 15:23
 1/8 anonim ***** válasza:
98%
Ha az anyja azt mondta, nem akarnak neki babát, ne vedd meg. Tartsd tiszteletben amit mond.
2017. dec. 23. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
97%
Egyetértek.
2017. dec. 23. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
98%
Ha ezt megtennéd, az anyuka helyében más bébiszitter után néznék. Világosan megmondta, hogy nem akar ilyet a fiának. Az, hogy te erről hogy vélekedsz, az a saját dolgod, de miért bízna meg benned ezek után?
2017. dec. 23. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
98%
Rossz ötlet lenne. Bébiszitterként mondom, hogy ne menj neki a szülők akaratának, ha békességet szeretnél, tartsd tiszteletben. Tudom mit érzel, én is mindent megvettem volna nekik amit szerettek volna, de ha a szülők ellenzik, el kell fogadni.
2017. dec. 23. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
98%
Egyetértek az elsővel. Gyakorlatilag a főnököd, ne menj szembe a kérésével, ez nem jófejség.
2017. dec. 23. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
98%
Mint szülő én nagyon kiakadnék ha ellenemre tenne a bébiszitter és azt gondolnám, hogy másban is megteszi.
2017. dec. 23. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
81%
Másnap mehetnél, amerre látsz, babástól.
2017. dec. 23. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
68%
Vegyél neki rendőr vagy katona "babát". Az köztes megoldás.
2017. dec. 24. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!