Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Megvennétek a gyereketeknek...

Megvennétek a gyereketeknek az álom játékot ha karácsonyi ajándékkor elsírta magát?

Figyelt kérdés
Fiús lány, mamája tanácsára babaházat kapott és két babát. Sajnos tudtam utálja az ilyeneket így vettem biztos ami biztos alapon pici csomag hot wheels autót. Mikor kibontotta eltört a mécses sírt az apja kezében, hogy ő biztos rossz volt ezért kapott babát. Még most is szomorú nagyon. Lelkiismeret furdalásom van nagyon bánt ez.
2017. dec. 25. 10:22
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
97%

Miért hallgatsz másokra? Te ismered, neked kell tudni minek fog örülni.

Ha a mama babázni akar vegyen magának.

Én gyorsan oda tenném a fa alá, hogy még ezt nem vettük észre.

2017. dec. 25. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
90%
Én is megvenném és eldugnám valahol a házban.
2017. dec. 25. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:

Rokonokkal együtt karácsonyoztunk, a vele egykorú kislánnyal egyforma játékot kaptak. A mama annyira rábeszélt biztos örülni fog, melyik lány ne szeretne babaházat stb.. hát az enyém pont nem. Ott maradt a nagyinál bontatlanul.

Ha nyitnak a boltok akkor megveszem amit szeretne. Remélem elmúlik ez a szomorúsága :(

2017. dec. 25. 10:39
 4/19 anonim ***** válasza:
88%
A mama vegyen neki babát meg babaházat, ti meg azt, aminek tudjátok, hogy örül. A gyereket nem lehet átprogramozni úgy, hogy nem adunk neki olyat, ami szerintünk nem kellene, hogy érdekelje. Mama maradi és elb*szta egy kislány karácsonyát. Mindenképp adjátok oda neki az autókat, és tojjátok le, hogy a szipirtyó szerint mi való egy kislánynak. Ez itt nem mesekönyv, a kislányotok egy hús-vér ember saját ízléssel és érdeklődéssel, aminek nem lehet arrogánsan hátat fordítani. Kapjátok elő az autócsomagot és adjátok oda, hogy a Jézuska nagyon eldugta, ezért csak most találtátok meg. Vagy játsszátok el vele, hogy együtt megtaláljátok valahol a fenyő tetején, és elcsodálkoztok, kinek jöhetett ez. Tereljétek el a figyelmét erről a csalódásról.
2017. dec. 25. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
84%

Te az anyuka vagy ?

Ha igen, szegyellnem magam, hogy a mama kivansagat teljesitettem a gyerekeme helyett ! Szerintem ez durva ...

2017. dec. 25. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
31%

Napi sokadik kamu. Még ellenőrizni se sikerült, hogy ne legyen benne elírás:


"így vettem biztos ami biztos alapon pici csomag hot wheels autót"


"Ha nyitnak a boltok akkor megveszem amit szeretne"

2017. dec. 25. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
76%
Utolsó, nyilván nem a kicsi hot wheels autók voltak az álomajándéka.
2017. dec. 25. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
72%
Ezt eléggé elrontottad.
2017. dec. 25. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
79%
Hány éves?
2017. dec. 25. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
90%
Mi az álom játéka?
2017. dec. 25. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!