Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 8 év körüli gyermekeddel,...

8 év körüli gyermekeddel, hogy alakul iskola után a délután? Játszotok együtt?

Figyelt kérdés
2018. jan. 3. 21:20
 1/10 anonim ***** válasza:
91%

Igen. De csak kb. egy orat.


Szeret kartyazni, tarsasozni. Legozni egyedul, kozben beszelgetunk, teregetek pl.


Harom gyerek van. A leckeket is atnezzuk minden nap.

2018. jan. 3. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
86%

Mi nem feltétlen játszunk mint együtt töltött szabadidő, hanem pl. sétálunk a kutyával egyet vagy vacsora közben beszélgetünk.

De általában minden napba belefér egy fél óra társasozás vagy nálunk is a legó amíg én pl. szoptatom a húgát. Mellettünk épít a nagy, és közben meséli milyen napja volt.

2018. jan. 3. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
44%
Első, nagyon jól csinálod, kicsit tudnád részletezni?
2018. jan. 3. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
73%
2. vagyok, mi is és barátnőim is ugyanúgy csináljuk...mit kell ezen részletezni? Elég egyértelműen leírta. Írja le hogy hánytól hanyig tereget amíg a gyerek legózik?!?
2018. jan. 3. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem tök jó, h 3 gyerek mellett van ideje 1 órát játszani a gyerekkel mindennap, és még leckét is ellenőriznek. Szerintem ez jó, és igen érdekelnének a részletek, ha megengeded és nem haragszol meg érte, hogy mástól kérdezek.Köszi
2018. jan. 3. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
38%

Nem haragszom csak furi amikor valakinek ennyire evidens dolgot is részletezni kell mert magától nem tudja. Mármint akinek a gyerekneveléshez egy idegentől kell kvázi órarendet kérlelnie ott az anyuka nagyon-nagyon önállótlan. De mondjuk tény, van olyan anyuci aki képes ahhoz is tanácsot kérni hogy milyen mintájú ovis zsákot vegyen a gyerekénk (nem vicc, ez egy komoly kérdés volt!)

Szóval bocsi csak érdekelt hogy ezen az egyértelmű dolgon mit kell leírni részletezve.

2018. jan. 3. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
84%
Látszik, h nincs 3 gyereked, vagy azok nem iskolások vagy már kinőttek a leckeátnézésből.Akkor tudnád, h 3 gyerek leckéjének átnézése, illetve 1 óra játék, munka után, vacsorakészítéssel, különórákkal megspékelve, ennek összeszervezése igenis embertprobáló feladat és képzeld nem mindenkinek sikerül.
2018. jan. 3. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%
Ő mesét néz ,én is pihenek aztán vacsi fürdés és meseolvasás alvás.
2018. jan. 4. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Az enyem meg kicsi de velem mindig jatszottak. Vagyis inkabb vmi alkoto tevekenyseget csinaltattak velem.Megtanultam himezni, varrni. Sokat rajzoltunk,hajtogattunk. Tarsasjatek ritkabb volt de azert volt az is. Meset is nezhettem ha akartam. Ja es persze en imadtam a szabadban lenni telen nyaron.

En is ilyeneket akarok majd csinalni a lanyommal.

2018. jan. 4. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
megdugom
2019. nov. 4. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!