Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mikor kezd el nőni egy kislány...

Mikor kezd el nőni egy kislány haja?

Figyelt kérdés
21 hós,de még a babahaja van. Nem hullott ki neki. Hátul talán pár tincs már takarja a nyakát,de kis pihés haja van még mindig. Már el vagyok keseredve,hogy sose lesz szép haja :(. Más 2 éves gyereknek már vágni kell.
2018. jan. 3. 22:55
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Van akinek 3-4 evesen lesz szep haja. Ne aggodj. Meg siman lehet belole barmilyen.
2018. jan. 3. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon változó. A nagyobbik lányomnak két évesen még baba haja volt, most. Öt éves, elképesztő hosszú, dús és gyönyörű haja van. A kisebbik lányomnak már születésekor nagy haja volt, azóta is így van
2018. jan. 3. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Fura kérdés, hiszen mindenki más, a húgomnak anno három évesen is három szál haja volt, most 30 éves, gyönyörű dús haja van.

Ellenben az unokahúgomnak kilenc hónapos korában vállig érő dús haja volt, vitték a fodrászhoz ahol csattal fel kellett tűzni hogy a fodrász hozzáférjen.

2018. jan. 3. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ez nagyon egyéni.

Kislányomnak 1 hónaposan 6-7 centis babahaja volt, ami 1,5 hónapos korától szép fokozatosan kihullott, de sose volt kopasz. A maximum az 4 hónapos korában egy kis babatenyérnyi kopasz folt volt, de 6 hónapos korára mindenhol megvolt a csere és vissza is erősödött az új. Szögegyenes koromfeketeből loknis gesztenyebarna haja lett. 1 évesen már újra csurkázni lehetett (kellett is). 2 évesen lapockáig ért göndören.

2018. jan. 4. 04:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Barátnőm 4.5 éves kislányának kb 5 centis haja lehet még mindig, tarkó részen hosszabb picit. Nem tudnak vele semmit csinálni, majd megnő. Az én lányomnak 3 évesen váll alá érő haja van.
2018. jan. 4. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ez teljesen változó.

Testvérem lánya nagy hajjal született alapból, most 2 éves és vágni szokta neki, mert a háta közepéig ér, nagyon dús és belelóg a szemébe.

De ismerek olyat is akinek 2 évesen alig van haja. Alapból genetika hogy kinek mennyi meg milyen haja lesz, de itt az elején még korai elásni a dús hajat.

2018. jan. 4. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
2,5 éves a lányom, ha 5 centi haja van a hosszabb részeken, lehet sokat mondok, oldalt meg rövid még neki. Olyan másfél éves korától kezdett egyáltalán nőni a haja, nyár óta meg kapott egy nagyobb löketet, és azóta nő érdemben. Most már ha nagyon akarom, tudok kétoldalt fölülre két kis copfot csinálni, de nagyon vékony, alig pár szál. Ő persze örül magának, hogy végre neki is van copfja, úgyhogy néha megcsináljuk :D Az első szülinapján tök kopasz volt, a másodikon 2 centinél járt. Ráadásul szőke, úgyhogy még annyi se látszik, amennyi van. Én is várom már a szép hajkoronát, dehát ez ilyen. Amúgy esélye se volt szegény gyereknek, az apja haját 3 évesen kellett először levágni, nekem meg a második születésnapomon volt először egy pár szálas copfom fölül :D Múltkor viszont találkoztam egy anyukával meg egy kislánnyal, a kiscsajnak derékig érő, gyönyörű haja volt. Kiderült, hogy egy hónapban születtek az enyémmel, majdnem dobtam egy hátast. Nagyon egyéni ez.
2018. jan. 4. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!