Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hogy szexeljünk ha gyakran...

Hogy szexeljünk ha gyakran ébred a gyerek? Mindig félek h pont akkor fog felkelni és így nem tudok a ferjemre figyelni. Ti hogy szoktatok?

Figyelt kérdés
18 hónapos
2018. jan. 4. 21:34
 1/10 anonim ***** válasza:
79%
Amikor melyen alszik.
2018. jan. 4. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
29%
18 hós??? Miért ébred meg? Külön szoba kéne neki.
2018. jan. 4. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Van másik szoba de egyedül fél

Nem tudom mikor alszik mélyen

2018. jan. 4. 21:39
 4/10 anonim ***** válasza:
86%
Es mit csinaltok, ha iskolas lesz?
2018. jan. 4. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
😂 az első gyerek meglète nagyban megnehezíti a második elkêszültèt
2018. jan. 4. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Becsukjuk az ajtót. Ha jön, úgysem lát semmit, mert ki kell nyitni az ajtót. Nem idegesítem magam ezen.
2018. jan. 4. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
91%
Én nem bonyolítanám ennyire meg a dolgot, akkor mindig arra gondolsz, hogy mikor fog felkelni. Élvezd ki azt az időt amit a férjeddel tudsz tölteni. Az enyém hétköznap 12 órázik és hétvégén is dolgozik általában egy másik munkahelyen 8 órában. A kisfiam nagyon rossz alvó, ha a fejem tetejére állok is, mindent kipróbáltam de éjszaka későn alszik el és az egész délelőttöt végigalussza. Szóval mikor a férjem itthon van ébren van általában. De megoldjuk, hogy jusson idő egymásra is. A szuperanyuk most felháborodnak valószínűleg, de kapcsolok neki mesét míg kettesben szeretnénk lenni legalább fél órára.
2018. jan. 4. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

2-es, nem minden gyerek egy alvóbajnok, az én lányom is sokszor kelt még 18 hónaposan, pedig külön szobába raktam le este. Ha másfél órát aludt egyben, az kb. ünnep volt, mikor már mi is lefeküdtünk, akkor hoztam át magunk mellé, hogy valamennyit pihenjünk, úgy egy fokkal jobb volt.

Kérdező, nekünk ez volt a kulcs, a gyerek a saját szobájába lett letéve, később hoztam csak át. Szóval amikor szexeltünk, reménykedtünk, hogy nem szakít félbe, ha mégis, akkor meg így jártunk, abbahagytuk, és mentem visszaaltatni. Ha a ti szobátokban alszik, éppenséggel ti is átsurranhattok a másikba, és probléma megoldva. Ha pont ébred közben, hát istenem, előfordul, akkor mész hozzá és kész.

2018. jan. 4. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Egyuttalszom a 22 honapossal, maskepp nem megy, zombi lennek, mi ugy csinaljuk, hogy megvarom a melyalvasi szakaszt (15-40 perc elalvastol, alig hallhatoan veszi a levegot, vagy nyammog almaban), olyankor kimegyek, es onnantol van az ebredesig 1-2 orank. Babaort hagyhatsz a szobaban, becsukod az ajtot, aztan ha felsir, akkor ugyis meghallod.
2018. jan. 5. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Igaz még csak 7 hós a gyerkőc és velünk van egy szobában mivel a nagy lányom /11éves/ van a másikban.Ha felkel visszaaltatom és folytatjuk.Ha nincs itthon a lányom kimegyünk a nappaliba.

Ha az ébredéstől tennénk függővé a szexet, sose szexelnénk.

2018. jan. 5. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!