Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Tónusos dadogás volt valakinek...

Tónusos dadogás volt valakinek gyermekének? Elmúlt megmaradtt?

Figyelt kérdés

2018. jan. 6. 13:46
 1/3 anonim ***** válasza:
Nálunk volt. Egyszerre több trauma érte a gyereket hirtelen. Egy hét alatt jelent meg, és kétségbeejtően romlott. Kb egy hónapig tartott, majd ahogy jött, egy hét alatt el is múlt nyomtalanul. Próbáltam ápolni a kis lelkét, megbeszélni a történteket, és ez láthatóan eredményes volt nála.
2018. jan. 6. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszike,hogy írtàl nekünk ez már 9hónapja tart sajnos.
2018. jan. 11. 12:15
 3/3 anonim ***** válasza:
Szóval ez az a fajta, amit valami trauma vált ki? Ilyen nekem is volt, de elmúlt (nem tudom, mennyi idő alatt, talán pár hét, max. pár hónap alatt). Csak ha fáradt vagyok, akkor kezdek dadogni most, felnőtt koromban, korábban ez se volt.
2018. márc. 2. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!