Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Szerintetek az 1 éves kislányo...

Szerintetek az 1 éves kislányom nem szereti s szüleimet?

Figyelt kérdés
Olyan kis ijedt( nem mindig) amikor meglátja öket, pedig még idegenekre is szokott mosolyogni. Nagyon fáj ez nekem. Hetente találkoznak.

2018. jan. 7. 19:50
 1/5 anonim ***** válasza:
6%
1 éves gyereknek még hol vannak érzelmei? Omg.
2018. jan. 7. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Találkozzanak többször, lehet, hogy több idő kell még neki.
2018. jan. 7. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Idegenekre is mosoolyog, anyuékat pedig gyakran látja és mégis...
2018. jan. 7. 20:13
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Az én fiam is válogat.

Azt vettem észre, azokat nem szereti, akik túlzottan közelítenek felé. Ez számára támadólag hat.

2018. jan. 7. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Szia!lehet hogy hangos szavúak a szüleid,vagy mikor meglátják az unokát örömükben ,,rárontanak,babusgatni kezdik és ő megijed.próbáljátok ki,hogy mikor találkoznak,a szüleid nem közelítenek.kis idő múlva észrevehető lesz hogy a kicsi próbál majd nyitni.láttam már ilyet,nem a nem szeretnéd ről van szó,csak vannak olyan gyerekek és ugye felnőttek is,akik lassan engednek közel másokat.idegenekre azért mosolyog bátrabban mert nem akarják megfogni,gügyögni neki folyamatosan,nincs testi kontaktus.szóval ne Essen rosszul,van egy személyisége a kicsinek,ami hasznos lehet majd mikor nagyobb lesz😉
2018. febr. 6. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!