Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Kiscsoportosod beszokott még...

Kiscsoportosod beszokott még pisilni az oviban?

Figyelt kérdés
Kb milyen sűrűn és milyen helyzetekben? Az enyém kb hetente kétszer, altalaban alvasnal, ami azertfura mert szeptemberben kezdtuk, es november vegeig nem volt ez gond...igaz betegseg miatt kb 5 napbol 3at itrhon toltott osszel, itthon meg mar nem alszik tehat nincs viszonyitasi alap....de akkor is eleg nyugtalanito hogy ennyiszer bepisil...szolni mer, szereti az ovit, nem ez a gond, az ovono is nyugtat hogy kicsiknel ez gyakori...tenyleg az? Nalatok mi a "statisztika"?
2018. jan. 10. 20:38
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
55%
Még egyszer sem pisilt be
2018. jan. 10. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Mikor kezdte es miota szobatiszta?
2018. jan. 10. 21:02
 3/16 anonim ***** válasza:
69%

A mi lányunk szeptemberben kezdte az ovit, amikor masszívan 3 hónapja szobatiszta volt. (magyarán egész nyáron nem volt baleset)

Ennek ellenére szeptember második felében elkezdett napi 1x bepisilni. Nálunk is mondták a nevelők, hogy nyugi, ez előfordul. Hiába veszi könnyen a változást, csak nagy az a változás.

Kb 2-2,5 hét után magától elmúlt.

2018. jan. 10. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
27%
Egyszer sem pisilt be oviban. Itthon 3-4 havonta egyszer éjjel. Ő éjjelre már két évesen szobatiszta volt. Nappalra 2,5 évesen lett az.
2018. jan. 10. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Az en kislanyom nem az ejjelre...még reggelente pisis a pelus. De volt hpgy levettuk ejjelre tobbszor egymasnutan de a 4-5. Nap hpgy lepedot mostam inkabb visszaadtam rá
2018. jan. 10. 21:21
 6/16 anonim ***** válasza:

1.vagyok

Szeptemberben kezdte az ovit a kislányom, akkor már bő egy éve, két éves kora óta volt szobatiszta.

2018. jan. 10. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
63%

Sem oviban, sem ovin kívül.

Ovikezdés előtt 2 héttel lett szobatiszta

2018. jan. 10. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
50%
A miénk is bepisil heti 1-2x. Bölcsiben és nyáron már szobatiszta volt kb. 3 hónapja, éjjelre még pelusos. A testvére anno fiatalabban kezdett, nála nem volt ilyen visszaesés.
2018. jan. 11. 03:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
50%

Május óta szobatiszta a lányom (2,5 éves volt), októberben kezdte az ovit és szerencsére nincsenek balesetek.

Épp a héten hallottam, hogy az egyik óvónő szólt a másiknak, hogy figyelje az egyik kicsit, hogy rendszeresen megy e wc-re, mert a múlt héten minden nap bepisilt.

Természetesen kezelték, úgyhogy nem kirívó az eset.

2018. jan. 11. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy itthon is alig akar eljonninpisilni, azt mondja nem kell neki..aztan mikor eroszakkal raultetem mert pl megyunk valahova, akkor megis jon neki mint a niagara....altalaban delelott max egyszer pisil mert alig iszik, ebed utan elvinnék de ott sem akar vagy még nem kell neki....aztan alvas kozbe allandoan kikeri magat a wcre pisilni (aludni nem szeret gondolom azert..) es akkor ha kiviszik pisil, de neha belealszik a cirkuszba es gondolom olyankor van az hogy a musorra tartogatott cucc bemegy
2018. jan. 11. 06:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!