Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Miert vannak sokan a bolcsi...

Miert vannak sokan a bolcsi ellen (1,5-2+ eves gyerek eseteben)?

Figyelt kérdés
Termeszetesen olyan esetben, ha a gyerek kifejezetten igenyli.

2018. jan. 11. 12:34
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
73%
Én azt hittem jobb otthon egy 2 évesnek. Bölcsi ellen voltam. Rendszeresen igényli a gyerektársaságot már 2,5 évesen és alig győzöm cipelni mindenhova hogy ne unatkozzon itthon. A bölcsinek már mindegy, talán mégis jobb lett volna.
2018. jan. 11. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
57%

Hàt erre én is kíváncsi vagyok.

Nekem is az az érzésem, hogy aki bölcsibe,csanàba,egy szóval közösségbe viszi,úgy,hogy nem megy vissza dolgozni,az sokak szerint maga a sàtàn.Pedig ha a gyerek szereti akkor miért ne?!Ez csak újabb indok egymàs kritizàlàsàra...Mi hamarosan kezdjük a bölcsit,heti pàr napban,úgy,hogy én nem megyek vissza dolgozni.

2018. jan. 11. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
100%

Csak a saját gyerekemnél vagyok "ellene", mert ő egyáltalán nem igényli.

Terv szerint ment volna, de az ő igényeit nézve nem ment.

2018. jan. 11. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
83%

#2: az emberek irigyek. Úgy vannak vele ha már bölcsibe megy a gyerek akkor ne lógassa a lábát az anya sem.

Nálam mondjuk pont az volt a kérdés hogy visszamenjek-e vagy ne, de kaptam már meg hogy magam miatt tartom itthon a gyereket, hogy ne kelljen dolgozni..

Valaki meg mesélte hogy karrieristának tartják mert anyagilag megtehetné hogy otthon marad mégis visszamegy dolgozni.

Na de kinek mi köze ehhez?? Le kell az ilyet sz*rni.

2018. jan. 11. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy ezt az igény dolgot csak azért nem értem, hogy nálatok ez így megy? Én 2 éves korában hiába jelentkeztem volna, úgysincs hely. 1 évesen meg honnan is kéne tudni mi lesz 1 év múlva. Jó jelentkezhettem volna, de a helyet se akartam azért foglalni, hogy aztán mégse vigyem.

1-es

2018. jan. 11. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez gyerekfüggő.

Vannak a örökmozgó, mindenkivel jól el vagyok, mindenkire vigyorgok gyerekek, és vannak az introvertáltabb,anyásabb, nyugisabb gyerekek.

Na most enyém pl utóbbi, ő nem haverkodós idegenekkel, gyerektársaság nem érdekli pedig van rá lehetősége, ő anyával és mamákkal szeret játszani,szöszmötölős autós/építős játékok, beszéde is jól fejlődik, jól érzi magát itthon, rendszeresen járunk játszóházba/játszótérre,/programokra, anyagi okokból nem kell sietnem vissza dolgozni.

Tehát ha a gyerek mint írod igényli a gyerektársaságot,extrovertált, otthon csak nyűglődik, anyukának hatalmas kiesés anyagilag az otthonlét akkor nincs gond a bölcsivel, de mi esetünkben nagyon megviselné a gyereket, ahogy engem is .

2018. jan. 11. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
74%
Én nem vagyok ellene. Mindenki azt tesz amit akar. Ismerek olyat aki képes bevinni fél hatra a gyereket bölcsibe és aztán haza megy és otthon van a gyereket meg a bölcsiben lehet vigasztalni mert Ő otthon akar lenni anyával. Van aki már 7 hónaposan bölcsibe adja a gyerekét és az sem érdekli hogy a gyereke ott szólalt meg előszőr, ott indult el.
2018. jan. 11. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
100%

Nekem még egy három éves is kicsi ahhoz, hogy reggel 8tól 4ig oviban legyen.

Én csak akkor adnám bölcsibe ha anyagilag nagyon rá lennék szorulva.Oviba is nekem az lenne reális ha viszem 8ra de ebéd után hozom is haza.

Sajnos ez nem így működik...részmunkaidős állás nem nagyon van, ha van is nagyon keveset fizetnek.

2018. jan. 11. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
36%
Mert nem akarnak dolgozni!
2018. jan. 11. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
72%
A környezetemben èppen az nem adja bölcsibe, akinek nagyon kène a jövedelem! 2èves elmúlt a gyerek és mèg mindig szoptatja.
2018. jan. 11. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!