Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mit tegyek? Mi történhetett...

Mit tegyek? Mi történhetett Vele? Még a betegség? Vagy dackorszak?

Figyelt kérdés
Kislányom 14 hónapos egy angyal (volt?!). Mindig jókedvű és jóalvó volt. A héten beteg volt, először a 14 hónap alatt. Már meggyógyult, még picit köhög, de ennyi. 3 napja nem lehet Vele bírni, hisztizik, ez mondjuk még kevésbé baj. Eddig letettük az ágyába délután és este is és zokszó nélkül elaludt. Most betesszük és óriási hisztibe kezd. Ma és tegnap 2,5 óra volt, mire elaludt. Vissza-vissza mentem Hozzá, kivettem, mondókáztam, de semmi nem hatott. Végül 45 percig fogtam a kezét, folyamatosan beszéltem hozzá, simogattam az alvókájával és nagy nehezen elaludt. Kérlek ha valakinek van valami jó ötlete írja le. Sírni hagyni semmiképpen nem szeretném a kislányom.

2018. jan. 13. 23:09
 1/6 anonim ***** válasza:
61%
Szerintem szeparációs szorongás lesz ez. Ki fogja nőni, nyugi! :)
2018. jan. 13. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
49%
Ilyen egy gyerek. Orulj mig ez a legnagyobb problemad.
2018. jan. 13. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm Első!


Második, azért nem ilyen egy gyerek...

2018. jan. 14. 00:02
 4/6 anonim ***** válasza:
43%
De, pont ilyen. Van h hisztizik, nem alszik.
2018. jan. 14. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
70%
Pedig tényleg ilyen egy gyerek. Ezt értsd úgy, hogy nem lehet mindig "angyal". Vannak olyan korszakai hogy nehezen alszik el, vagy hisztis, vagy 45 percig fogni kell a kezét. Lehet még rosszabb helyzet is. Meg jobb is. Ha gyereked van az ilyen.
2018. jan. 14. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Valószínüleg rájöttem a megoldásra. Tudom sokan azt mondják ilyen egy gyerek, de ismerem a kislányom és nem ilyen. Lesz biztosan hisztis is, de nem egyik napról a másikra változik egy teljesen más személyiséggé. A betegség miatt nem mentünk társaságba, csak a boltig, meg amikor nem volt lázas sétálni. Megszokta a pörgést, az embereket. Ma már voltunk itt-ott és semmi gond nem volt. Gond nélkül elaludt délután és este is.
2018. jan. 14. 22:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!