Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Gyereked hány éves korától...

Gyereked hány éves korától nagyvécézik egyedül?

Figyelt kérdés
(Popsitörlést is maga intézi)
2018. jan. 20. 17:39
 1/5 A kérdező kommentje:

Bocsánat ha indiszkrét a kérdés.

Csak azért ötlött fel bennem, mert a 3 éves kisfiú, akire vigyázok már maga végzi a dolgát.

Öcsémnek emlékszem, még 6 éves korában is anyu törölte.

Melyik a normális?

2018. jan. 20. 18:58
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Azt olvastam, az iskolaérettség egyik testi jele, ha eléri a popsiját, addig arányaiban rövid ahhoz a karjuk, hogy _rendesen_ kitöröljék. Persze lehet, hogy ebben is van testalkattól függően eltérés, de az enyémeknél ez tényleg így volt.
2018. jan. 20. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
4 éves lányom is megtörli magát nagywc után. De emlékszem az én öcsémnek is törölgette anyu még iskolás korában is.
2018. jan. 20. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
5 éves a lányom, már ki tudja törölni egyedül a fenekét, ám mindig szól és itthon kitörlöm neki én, az a biztos :)
2018. jan. 20. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Lassan 5 éves fiamnak én itthon még kitörlöm. Szegény próbálkozott de olyan esetlen (csak szétkeni), hogy inkább még rám bízza. Viszont az oviban rászólnak, hogy törölje maga ki, hát had ne mondjam milyen alsónacikban jár haza. Épp valamelyik nap gondolkodtam azon, hogy mennyire normális az, hogy az óvónő ráhagyja a gyerekre annak meg egész nap csípi a kaki a fenekét... Lehet szólnom kellene... ?!
2018. jan. 22. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!