Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Csak szerintem nem jo ( talan...

Csak szerintem nem jo ( talan karos is), hogy anyos egyfeszt tomi a 2eves gyereket?

Figyelt kérdés
Ha itt van allandoan eteti. 10perc sem telik el maris ujra ad vmit. Ma itt volt a sogornom lanya kb 13oratol idaig es ezeket ette. Kacsaleves, toltott paprika, mandarin, alma, sult krumpli, sulthus, ujra leves, joghurt, ujra sult krumpli es hus. Tudom nem az en dolgon de kivancsi vagyok szerintetek baj-e? Ja es a kislany mondja h nem ker, de tomi allandoan.
2018. jan. 20. 19:32
 1/8 anonim ***** válasza:
85%

Hát egyáltalán nem normális tömni egy embert mint a libát ha nem éhes.

Pláne össze-vissza, nehéz ételekkel.

Nem lesz ennek jó vége.

2018. jan. 20. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
Nem baj az, legfeljebb kicsit piknikus testalkatú (teltkarcsú törpe) lesz a gyerek.
2018. jan. 20. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
29%

Hagyd sógornődre! Ha zavarja, szól érte. Ne kotnyeleskedj.

Amúgy sok nagyi ilyen, ők "étellel szeretnek". Nekem anyósom is ilyen, kiborul ha nem éhes a fiam :) Apósom jelmondata pedig: "ha kínálnak, enni KELL".

2018. jan. 20. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
7%

Ennek a generációnak egy jelentős része ilyen. Mert az a jó szülő/nagyszülő szerintük, aki jól megeteti és jól felöltözteti a gyereket hatszáz rétegbe. Ha keveset van vele a gyerek, akkor nem nagyon lesz ez rá hatással, ha sokat, akkor felmerül a kérdés, hogy a szülők miért nem állítják le.


Ti az anyóssal laktok, és neked még nincs babád, és attól tartasz, hogy majd a tiéddel is ezt csinálja?

2018. jan. 20. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Hat igen kozos haz...es mar itt a baba. De nincs azaz isten, hogy anyosra hagyjam. Csak rossz latni h igy elcseszik szegeny gyereket. Persze nem szolok bele, meg se szolalok, de azert sokszor nehez.
2018. jan. 20. 22:25
 6/8 anonim ***** válasza:
58%
Az én anyosom is ezt csinálja. Csodálkozik, hogy nem eszik normálisan az unokája és persze a sulya is pici. A lánya kislányával csinálja ezt. Szerintem egy gyereket is hagyni kell , h megéhezzen. Hülyeség feszt dugni valamit a szájába.
2018. jan. 21. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
18%
Először azt hittem, hogy ez egy olyan kérdés amit a tv-be mutogatnak, hogy micsoda idióták kérdeznek a gyakorin néha. De rájöttem, hogy nem! Csak a kérdező a magyar nyelv sajátosságaival sincs tisztában. Ez elég szomorú, hogy valaki még kérdezni sem tud a saját anyanyelvén értelmesen.
2018. jan. 21. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Amelyik gyerek nem éhes (nem akar enni) azt nem lehet megtömni.
2018. jan. 22. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!