Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a tanárnőről?

Figyelt kérdés
Ma 1.-s 6-7 éves gyerekekkel elmentek sétálni a közeli tóhoz, amikor kisfiam osztálytársa megszólalt, hogy pisilnie kell. Erre nem hogy megállhatott volna a kisfiú pisilni, azt mondta neki, hogy tartsa vissza már 7 évesen vissza tudja tartani. Jó egy darabig nem is szólt a kisfiú, de a végén ismét szólt, hogy most már muszáj lenne pisilnie. Erre az volt a válasz, hogy nem kellett volna 1,5 liter xixo-t meginni és akkor most nem lenne baj, meg amúgy is 5 perc múlva ott vannak az iskolában, ott majd pisilhet. Most komolyan miért kellett szenvedtetni azt a kisgyereket? Szerinte nem illendő 7 évesen utcán pisilni, meg hogy sokat ivott, ezt megértem, na de hát azért mégis...Mi baja lett volna egy fának 3 dl gyerekpisitől?

2018. febr. 7. 17:24
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
44%
Igaza van. Egy 7 éves gyerek már rég szobatiszta és gusztustalan aki az utcán pisilteti a gyerekét. 5 percet kibír egy 7 éves.
2018. febr. 7. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
37%
A visszafojtott pisi hosszú távon komoly eü. problémát okozhat. Bárkire rájöhet, felnőttre is.
2018. febr. 7. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
70%
Igaza van. A szülő meg egy idióta, hogy a 6-7 éves gyerekének ennyi üdítőt ad.
2018. febr. 7. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
83%
Miért kell úgy írni, mintha egy idegen gyerekről lenne szó? Mindenki tudja, hogy a te fiadról van szó. Nem derül ki a történetedből, mennyi ideig voltak távol a gyerekek, nem derül ki, pisiltette-e őket a panítónő séta előtt, így nem lehet véleményt mondani.
2018. febr. 7. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
61%
Nos, ennyi cukros lötyi tènylev rossz, inkáb víz, rendes gyümi tea, van ami cukor nèlkül is iható. Ès, hogy válaszoljak is: nem egèszsèges ha vissza kell tartani, kortól függetlenül rossz. Egy tanárnak akik kisebbekkel vannak fel kell kèszülnie az ilyenekre.
2018. febr. 7. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
15%
Ombuccman és kirúgatni! Ez bántalmazás, genderelőítélet, zaklatás és megszégyenítés.
2018. febr. 7. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
83%

7 éves gyerek ne pisiljen már az utcán mint egy kutya...

És igen, lehet eü baj a RENDSZERES visszatartásból, de nem az egyszeriből!

2018. febr. 7. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
90%
Biztos vagyok benne, hogy adott lehetőséget szünetben, indulás előtt a pisilésre. És abban is, hogy a fiad ezzel nem élt, mert akkor épp nem kellett még és jobb volt hülyéskedni a többiekkel.
2018. febr. 7. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
16%
A szünetben tènyleg lehet(ne) pisilni, viszont sulis koromban volt olyan, hogy vègig álltam egy egèsz szünetet a budira várva ès csak nem kerültem sorra...ha nagy a tömeg nem sokaz èr a szünet.
2018. febr. 7. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
33%

Nem 5 percig kellett szerencsétlen gyereknek visszatartania, hanem először hosszabb ideig (a séta egész ideje alatt), akkor megértette és nem panaszkodott. Majd a séta végén megint letorkollta a tanár, mondván: 5 perc múlva a suliban vannak. Tehát összesen fél-1 órát biztosan vissza kellett tartania.

Engem az ilyen felháborít. Egy 7 éves kisgyerekről van szó, aki séta közben elszopogatott egy nagy adag édes löttyöt, ami ráadásul itatja is magát (ezt helytelenítem, nem kellene ilyen sz.rt adni a gyereknek). De ez a része mindegy is, a gyerek megitta, pisilnie kellett, és szemétség, hogy nem engedte elvégeznie a dolgát.

Nem egy, az

2018. febr. 7. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!