Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Szerinteteket most sikerülhet...

Szerinteteket most sikerülhet neki?

Figyelt kérdés
Kislányom négy napja nem enged magára pelust adni nappalra,és eddig mindig bepisilt,nem szólt,viszont tegnap ,meg tegnapelőtt már egy párszor szólt,hogy kell neki,még volt hogy akkor is mikor nem kérdeztem,de még vannak balesetek.Azért kérdezem,mert két hónapja volt olyan bónája,hogy minden nélkül magától kérte pisihez a bilit,még utközben is visszatartotta míg hazaértünk,és egyszer csak abba hagyta és nem szólt kb két hét után.Jó volna,ha most nem "esne vissza".Szerintetek ha multkor visszaesett megint visszafog,vagy most már talán jobban érti a lényeget?Amugy 21 hónapos.Előre is köszönöm a válaszokat.
2010. jún. 7. 12:39
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

a fiam detto pont ugyanezt csinálta:)

most 2 éves, itthonra nem adok rá pelust és nincs baleset. max. kaka. az vmiért neki rosszabbul megy:) de pisi nem folyik mellé, csak a bilibe. nem értem, h mitől volt a visszaesés, de most már tök ügyi:)

2010. jún. 7. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
köszi,hogy válaszoltál.Nagyon ügyes a kisfiad.És mindig szól magától,ha érzi,hogy pisi lesz?És olyant nem szokott csinálni,hogy a végsőkig tartogatja,mert nem akarja abbahagyni a játékot?Mert kislányom tegnapelőtt össz-vissz 3x pisilt egész nap,mert játszott,és hiába kérdeztem,azt mondta nem kell,pedig már toporzékolt nagyon,de nem volt hajlandó ráülni a bilire,meg leguggolni a fűbe,és mikor már épp hogy nem folyt be,akkor szólt,gyorsan leguggoltattam,és rengeteget pisilt.Ez normális lehet,vagy tudja már rendesen tartani?Annyira tapasztalatlan vagyok ezen a téren igy első gyerekkel.
2010. jún. 7. 12:57
 3/13 anonim ***** válasza:
szól, de sokszor kérdezgetem még. akkor mindig azt mondja, h nem kell neki:) aztán ha ráültetem, akkor pisil mindig... szóval kicsit rásegítek. de ha épp elfeljtem kérdezni és neki pisilni kell, akkor szól. de tartani szerintem nem nagyon tudja, legalábbis nem vettem észre. ha a te kislányod tudja tartani, akkor szerintem pár nap és nem kell neki kintre sem pelus, hiszen tudja szabályozni már a dolgot. a tesóm kislánya 23 hónapos, totál szobatiszta, vmi csodabogár lehet:))))) ő simán tartja ha pl. buszoznak. szóval ha tartogatni tudja, akkor sínen vagytok szerintem:)
2010. jún. 7. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
nem adok rá kintre sem pelust,mert nem engedi,tegnap pl.mikor rá akartam adni,elővettem,letettem az ágyra,elfordultam a krémjéért,és csak azt hallottam,hogy rohan a fürdőbe,kiabál,hogy nem kell pelus,utána futottam,de addigra beledobta a WC-be. :S Ugyhogy rajta egész nap nincs,csak este tudom ráadni.Ha elmegyünk valahova,akkor vagy visszatartja,vagy a fűbe pisilünk,de körülbelül olyan három óra szokott eltelni neki a két pisi között,vagy több.Csak azt nem tudom,hogy ilyenkor visszatartja,vagy nem kell neki,és hogy ez nem baj-e,mert mikor aztán pisil,akkor nagyon sok jön neki egyszerre.
2010. jún. 7. 13:22
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
hát ne viccelj, ez szuper:) lehet, h épp nem kell, de az is lehet, h tartja. mindegy is:)))) nem kell neki pelus, és ez a lényeg:) pár nap alatt belerázódik rendesen és totál természetes lesz neki, h szóljon ha pisilni kell.
2010. jún. 7. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

hát remélem most nem esik vissza benne.Köszönöm,hogy válaszoltál.A te kisfiad is nagyon ügyes.

Ja,meg a másik,hogy a bugyira azt hiszi,hogy pelenka van rajta.nem tudom miért,ezért nem is tudok rá bugyit adni,csak body-t.Ezt azért majd kinövi,nem?

2010. jún. 7. 13:36
 7/13 anonim ***** válasza:

nálunk sincs alsógatya, mert akkor bepisilés van:) vhogy az neki is pelus, bizti, mert érzi magán:) szerintem elmúlik ez is, hha megszokottá válik a pelus nélküli lét.

Köszi:)

2010. jún. 7. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
:) de olyan édesek nem? Valamelyik nap adtam rá kisbugyit,meg szoknyát,és bepisilt,mert azt hitte pelus,és mikor érezte,hogy nem,mert nem szívja be,rámnézett boci szemekkel,és azt mondta,hogy "folyik pisi".annyira édes volt,azt hittem megzabálom.Azóta nincs bugyi. :)
2010. jún. 7. 13:52
 9/13 anonim ***** válasza:
igen:) bugyiban a fiam is nagy terpeszt vág, aztán kiabálja, anya pisi!!!!! totál kétségbeesik. na ezt eljátszotta 2-3-szor, mire rájöttem, h a gatyó lesz a hibás. pedig szereti őket, mert szép színesek, de akkor sem adom rá:)
2010. jún. 7. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
:) Annyira édesek. Igen,nemkünk is olyan szép kislányos bugyijaink vannak,rózsaszín csillogó lepékkel,ez a kedvence,de sajna ha ráadom sokat isznak a lepkék. :)
2010. jún. 7. 14:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!